Frosch

ECOLOGICAL

Środek Do Kabin Prysznicowych 500 ml

EAN
4001499180057
Właściwości   - Skutecznie usuwa kamień w całym domu.   - Doskonale nadaje się do intensywnego czyszczenia łazienki.   - Formuła wyciągów z cytryny pomaga pozbyć się tłuszczu, osad z wapnia, plam z mydła i wody, pozostawiając przyjemny owocowy zapach. Lista 9 punktów ekologii marki Frosch   1. Formuła „Zielonej...
Special Price 9,49 zł Regular Price 12,49 zł
3 zł taniej, oszczędzasz 24%
500 ml 1 ml / 0,02 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Właściwości

 

- Skutecznie usuwa kamień w całym domu.

 

- Doskonale nadaje się do intensywnego czyszczenia łazienki.

 

- Formuła wyciągów z cytryny pomaga pozbyć się tłuszczu, osad z wapnia, plam z mydła i wody, pozostawiając przyjemny owocowy zapach. Lista 9 punktów ekologii marki Frosch

 

1. Formuła „Zielonej Siły" zawierająca naturalne składniki aktywne intensyfikuje właściwości czyszcząco-pielęgnujące.

 

2. Użycie związków powierzchniowo czynnych pochodzenia roślinnego o wysokiej i szybkiej biodegradacji.

 

3. Maksymalnie przyjazne dla skóry rąk, testowane dermatologicznie receptury, zminimalizowany udział delikatnych środków konserwujących i starannie dobrane substancje zapachowe lub całkowita rezygnacja z nich.

 

4. Brak szkodliwych substancji chemicznych, jak fosforany, borany, formaldehyd, NTA, EDTA, związki chlorowcoorganiczne, PCW.

 

5. Mniejsze obciążenie środowiska dzięki ograniczeniu stosowania materiałów opakowaniowych oraz nowoczesnemu wykorzystywaniu materiałów pochodzących z recyklingu i do recyklingu przeznaczonych. 6. Nie testowane na zwierzętach.

 

7. Trwała energooszczędna produkcja w miejscach wytwarzania, których zarządzanie ekologią posiada certyfikaty EMAS, ISO 14.001 i A.I.S.E.

 

8. Własna instalacja uzdatniania wody w firmie, umożliwiająca odprowadzanie do kanalizacji wyłącznie oczyszczonych ścieków produkcyjnych.

 

9. Ponad 25 lat doświadczenia w rozwoju i produkcji przyjaznych dla środowiska środków czystości.

 

Frosch jest marką oferującą ekologiczne produkty do czyszczenia i pielęgnacji, niezawierające mikroplastiku, napełnione w butelki nadające się w 100% do recyklingu i pochodzących z recyklingu. Dzięki temu Frosch gwarantuje zatrzymanie plastiku w zamkniętym obiegu recyklingu, zapobiegając jego przedostaniu się do oceanu. Marka Frosch to skuteczna alternatywa dla konwencjonalnych produktów do czyszczenia, zapewniająca maksymalną kompatybilność ze środowiskiem. Dbamy nie tylko o czystość Twojego domu, ale także o dobro naszej planety.

<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne,kompozycje zapachowe,Pozostałe składniki: kwas cytrynowy, barwnik spożywczy

Frosch

Środek Do Kabin Prysznicowych 500 ml

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe