Frosch

Proszek Do Prania Tkanin Kolorowych 1350 g

EAN
4001499949227
Zawiera wyjątkową formułę bazującą na ekstraktach z granatu ,dzięki czemu usuwa nawet uporczywe plamy jednocześnie chroniąc kolory i zachowując ich naturalne odcienie. Pozostawia świeży,delikatny zapach. Właściwości: - Wysoka skuteczność prania w temperaturach 30-60°C. Do prania tkanin z wyjątkiem wełny i jedwabiu. - Skoncentrowana formuła z wyciągiem z...
30,99 zł
1350 g 1 g / 0,02 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Zawiera wyjątkową formułę bazującą na ekstraktach z granatu ,dzięki czemu usuwa nawet uporczywe plamy jednocześnie chroniąc kolory i zachowując ich naturalne odcienie. Pozostawia świeży,delikatny zapach.

Właściwości:
- Wysoka skuteczność prania w temperaturach 30-60°C. Do prania tkanin z wyjątkiem wełny i jedwabiu.
- Skoncentrowana formuła z wyciągiem z owoców granatu pielęgnuje włókna tkanin oraz zapewnia ich miękkość i czystość oraz komfort noszenia.
- Długotrwała ochrona koloru zapobiega blaknięciu i odbarwieniom.
- Nie zawiera barwników i konserwantów.
- Wygodne, zamykane opakowanie kartonowe w 80% wyprodukowane z papieru pochodzącego z recyklingu. Nadaje się do recyklingu.

15-30% zeolity,5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne,<5% mydło, enzymy, kompozycje zapachowe,Pozostałe składniki: wyciąg z granatu, środek powstrzymujący szarzenie (CMC), środki antykorozyjne (krzemiany), środek zapobiegający przenoszeniu kolorów (PVP)

Frosch

Proszek Do Prania Tkanin Kolorowych 1350 g

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe