Frosch

ECOLOGICAL

Proszek Do Prania 1350 g

EAN
4001499949234
Proszek przeznaczony do prania tkanin kolorowych, z wyjątkiem wełny i jedwabiu. Przyjazna dla skóry formuła z naturalnymi wyciągami z aloesu zapewnia czyste pranie i długotrwałą ochronę koloru. Nie zawiera barwników ani konserwantów. Wysoka skuteczność prania w temperaturach 30°C– 60°C. Zamykany karton ekologiczny z wygodnym dozownikiem...
28,79 zł
1350 g 1 g / 0,02 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot
Proszek przeznaczony do prania tkanin kolorowych, z wyjątkiem wełny i jedwabiu. Przyjazna dla skóry formuła z naturalnymi wyciągami z aloesu zapewnia czyste pranie i długotrwałą ochronę koloru. Nie zawiera barwników ani konserwantów. Wysoka skuteczność prania w temperaturach 30°C– 60°C. Zamykany karton ekologiczny z wygodnym dozownikiem w 80% wykonany z papieru z recyklingu. Nadaje się do recyklingu.
15-30% zeolity,5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne,<5% mydło,enzymy,kompozycje zapachowe (limonene, linalool, inne kompozycje zapachowe),Pozostałe składniki: Aloe Vera Barbadensis, inhibitor szarzenia (CMC), środki chroniące przed korozją (krzemiany), inhibitor przenoszenia kolorów (PVP)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto