(0)
heart icon

CORINE DE FARME FROZEN KRAINA LODU Szampon 250 ml

3468080146983
Szampon ułatwiający rozczesywanie zapobiega plątaniu się włosów. Zadbaj o włosy i piękne warkocze niczym Elsa i Anna! Szampon o zapachu mrożonej moreli do każdego rodzaju włosów. Przeznaczony dla skóry wrażliwej. Testowany dermatologicznie i okulistycznie. Formuła stworzona pod kontrolą farmaceutyczną. Nie szczypie w oczy. Nasza butelka wykonana jest w 100...

9.99 zł

250 ml 1 ml / 0.04 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Szampon ułatwiający rozczesywanie zapobiega plątaniu się włosów. Zadbaj o włosy i piękne warkocze niczym Elsa i Anna! Szampon o zapachu mrożonej moreli do każdego rodzaju włosów. Przeznaczony dla skóry wrażliwej. Testowany dermatologicznie i okulistycznie. Formuła stworzona pod kontrolą farmaceutyczną. Nie szczypie w oczy. Nasza butelka wykonana jest w 100% z HDPE nadającego się do recyklingu. Produkujemy tę butelkę w naszym zakładzie i w ten sposób zmniejszamy jej ślad węglowy (brak transportu pustych butelek!). Podczas produkcji odpady z tworzyw sztucznych są automatycznie poddawane recyklingowi, więc nasze butelki zawierają co najmniej 35% materiału pochodzącego z recyklingu (PIR).
 • Szampon ułatwiający rozczesywanie zapobiega plątaniu się włosów. Zadbaj o włosy i piękne warkocze niczym Elsa i Anna! Szampon o zapachu mrożonej moreli do każdego rodzaju włosów. Przeznaczony dla skóry wrażliwej. Testowany dermatologicznie i okulistycznie. Formuła stworzona pod kontrolą farmaceutyczną. Nie szczypie w oczy. Nasza butelka wykonana jest w 100% z HDPE nadającego się do recyklingu. Produkujemy tę butelkę w naszym zakładzie i w ten sposób zmniejszamy jej ślad węglowy (brak transportu pustych butelek!). Podczas produkcji odpady z tworzyw sztucznych są automatycznie poddawane recyklingowi, więc nasze butelki zawierają co najmniej 35% materiału pochodzącego z recyklingu (PIR).
 • Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Parfum, Polyquaternium -22, Sodium Benzoate, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %