(0)
heart icon

KILLYS BOTANICAL INSPIRATIONS Gąbka Do Makijażu Ultrasoft Lawenda 1 szt.

3031445001748
Gąbka Lavender wykonana jest z bezpiecznego, bardzo wysokiej jakości tworzywa pozbawionego lateksu. Po namoczeniu w wodzie i odciśnięciu staje się ultramiękka i nie chłonie nadmiernie aplikowanego kosmetyku. Dzięki temu stopień krycia zwiększa się, a podkład, korektor czy puder jest idealnie rozprowadzony. Bez smug, nierówności i plam. Inspiracją do stworzen...

13.99 zł

1 szt. 1 szt. / 13.99 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Gąbka Lavender wykonana jest z bezpiecznego, bardzo wysokiej jakości tworzywa pozbawionego lateksu. Po namoczeniu w wodzie i odciśnięciu staje się ultramiękka i nie chłonie nadmiernie aplikowanego kosmetyku. Dzięki temu stopień krycia zwiększa się, a podkład, korektor czy puder jest idealnie rozprowadzony. Bez smug, nierówności i plam. Inspiracją do stworzenia kolekcji wyjątkowo miękkich gąbek do makijażu była kolorystyka ogrodu botanicznego. Patronem każdej z gąbeczek 3D z kolekcji jest inna roślina. Stosowanie: Przed użyciem zmocz gąbkę, odciśnij z nadmiaru wody i metodą stempelkową aplikuj wybrany produkt. Po każdym użyciu gąbkę należy umyć i wysuszyć w celu utrzymania jej właściwego poziomu higieny i uniknięcia namnażania drobnoustrojów. KILLYS to marka stworzona z myślą o wymagających kobietach. Produkty Killys to akcesoria do pielęgnacji i stylizacji włosów, manicure, pedicure, makijażu i pielęgnacji twarzy oraz kufry i kosmetyczki niezbędne podczas podróży.
 • Gąbka Lavender wykonana jest z bezpiecznego, bardzo wysokiej jakości tworzywa pozbawionego lateksu. Po namoczeniu w wodzie i odciśnięciu staje się ultramiękka i nie chłonie nadmiernie aplikowanego kosmetyku. Dzięki temu stopień krycia zwiększa się, a podkład, korektor czy puder jest idealnie rozprowadzony. Bez smug, nierówności i plam. Inspiracją do stworzenia kolekcji wyjątkowo miękkich gąbek do makijażu była kolorystyka ogrodu botanicznego. Patronem każdej z gąbeczek 3D z kolekcji jest inna roślina. Stosowanie: Przed użyciem zmocz gąbkę, odciśnij z nadmiaru wody i metodą stempelkową aplikuj wybrany produkt. Po każdym użyciu gąbkę należy umyć i wysuszyć w celu utrzymania jej właściwego poziomu higieny i uniknięcia namnażania drobnoustrojów. KILLYS to marka stworzona z myślą o wymagających kobietach. Produkty Killys to akcesoria do pielęgnacji i stylizacji włosów, manicure, pedicure, makijażu i pielęgnacji twarzy oraz kufry i kosmetyczki niezbędne podczas podróży.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %