(0)
heart icon

INTER-VION Gąbka Do Makijażu Ścięta Oliwka 1 szt.

5902704989962
Gąbeczka 3D do makijażu. Posiada specjalną strukturę która w połączeniu z wodą staje się wyjątkowo miękka i nie absorbuje kosmetyków. Specjalny kształt ułatwia wykonanie nieskazitelnego makijażu idealnie aplikując płynne i kremowe produkty. Sposób użycia: 1. Zwilż w ciepłej wodzie i odciśnij. Gąbeczka stanie się odrobinę większa i bardziej miękka. 2. Nabierz...

7.99 zł

11.99 zł

4.00 zł taniej, oszczędzasz 33%

1 szt. 1 szt. / 7.99 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Gąbeczka 3D do makijażu. Posiada specjalną strukturę która w połączeniu z wodą staje się wyjątkowo miękka i nie absorbuje kosmetyków. Specjalny kształt ułatwia wykonanie nieskazitelnego makijażu idealnie aplikując płynne i kremowe produkty. Sposób użycia: 1. Zwilż w ciepłej wodzie i odciśnij. Gąbeczka stanie się odrobinę większa i bardziej miękka. 2. Nabierz kosmetyk, aplikuj ruchem stemplującym wklepując go w skórę. Intervion to marka obejmująca kompleksową ofertę akcesoriów kosmetycznych do włosów, manicure & pedicure, make up-u oraz kosmetyczki i kuferki.
 • Gąbeczka 3D do makijażu. Posiada specjalną strukturę która w połączeniu z wodą staje się wyjątkowo miękka i nie absorbuje kosmetyków. Specjalny kształt ułatwia wykonanie nieskazitelnego makijażu idealnie aplikując płynne i kremowe produkty. Sposób użycia: 1. Zwilż w ciepłej wodzie i odciśnij. Gąbeczka stanie się odrobinę większa i bardziej miękka. 2. Nabierz kosmetyk, aplikuj ruchem stemplującym wklepując go w skórę. Intervion to marka obejmująca kompleksową ofertę akcesoriów kosmetycznych do włosów, manicure & pedicure, make up-u oraz kosmetyczki i kuferki.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %