GOLDWELL

DUALSENSES SCALP SPECIALIST DEEP CLEANSING

Szampon Do Włosów Oczyszczający 250 ml

EAN
4021609029373
GOLDWELL DUALSENSES SCALP SPECIALIST DEEP CLEANSING SHAMPOO 250ML   Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo to oczyszczający i nawilżający w szampon. Dedykowany dla problematycznej, wrażliwej skóry. Pozostawia zdrowe włosy i ukojoną skórę głowy. Nie zawiera konserwantów i alergenów...
31,99 zł
250 ml 1 ml / 0,13 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

GOLDWELL DUALSENSES SCALP SPECIALIST DEEP CLEANSING SHAMPOO 250ML

 
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo to oczyszczający i nawilżający w szampon. Dedykowany dla problematycznej, wrażliwej skóry. Pozostawia zdrowe włosy i ukojoną skórę głowy. Nie zawiera konserwantów i alergenów zapachowych. 
 
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo błyskawicznie, dogłębnie oczyszcza włosy. Jego kremowa formuła zapewnia niesamowity komfort aplikacji. Zastosowane w szamponie połączenie składników pozwala oczyścić powierzchnię głowy i wygładzić strukturę włosów, aby poprawić ich układanie, ułatwić rozczesywanie i kontrolować puszenie. Nadaje się do codziennego użytku. 

Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo skutecznie oczyszcza skórę głowy, dokładnie myje włosy i przywraca im naturalne piękno.

GOLDWELL

Szampon Do Włosów Oczyszczający 250 ml

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe