GOLDWELL

KERASILK COLOR

Maseczka Do Włosów Nabłyszczająca 200 ml

EAN
4021609652427
GOLDWELL KERASILK COLOR INTENSIVE LUSTER MASK 200ML   Goldwell Kerasilk Color Intensive Luster Mask to maska do włosów dodająca koloru. Dedykowana do włosów farbowanych i zniszczonych. Zawiera keratynę i olej tamanu, które aktywnie oddziałują na strukturę włosa. Pomaga głęboko kondycjonować i nawilżać włosy. Zapewnia...
74,00 zł
200 ml 1 ml / 0,37 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

GOLDWELL KERASILK COLOR INTENSIVE LUSTER MASK 200ML

 
Goldwell Kerasilk Color Intensive Luster Mask to maska do włosów dodająca koloru. Dedykowana do włosów farbowanych i zniszczonych. Zawiera keratynę i olej tamanu, które aktywnie oddziałują na strukturę włosa. Pomaga głęboko kondycjonować i nawilżać włosy. Zapewnia długotrwałą głębię koloru i blask. Zmieszany z pielęgnującym kolor jedwabiem, aby chronić kolor przed blaknięciem. Wnikają głęboko we włosy, odżywiając i odbudowując od wewnątrz. Wzmacnia i regeneruje bardzo zniszczone obszary włosów. Przywraca miękkie, lśniące, sprężyste i zdrowo wyglądające włosy.
 
Goldwell Kerasilk Color Intensive Luster Mask skutecznie odżywia włosy i przywraca im naturalne piękno. Uzupełnia i wzmacnia siłę każdego pasma włosów. Pozostawia włosy miękkie, lśniące, sprężyste i zdrowo wyglądające. 

GOLDWELL

Maseczka Do Włosów Nabłyszczająca 200 ml

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe