GOLDWELL

STYLESIGN

Pasta Do Włosów Dyscyplinująca 100 ml

EAN
4021609275411
GOLDWELL STYLESIGN TEXTURE ROUGHMAN 100ML Goldwell Stylesign Texture Roughman to kremowa pasta matująca do włosów. Zapewnia Twoim włosom perfekcyjne wykończenie z ciekawym matem. Wzbogacony w trchnologię FlexPROtec Complex i charakterystyczne dla wosku polimery do stylizacji i proteiny bambusa tworzą elastyczną powłokę. Powłoka ta jest...
38,99 zł
100 ml 1 ml / 0,39 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

GOLDWELL STYLESIGN TEXTURE ROUGHMAN 100ML

Goldwell Stylesign Texture Roughman to kremowa pasta matująca do włosów. Zapewnia Twoim włosom perfekcyjne wykończenie z ciekawym matem. Wzbogacony w trchnologię FlexPROtec Complex i charakterystyczne dla wosku polimery do stylizacji i proteiny bambusa tworzą elastyczną powłokę. Powłoka ta jest uszlachetniona Elastomerem. Pozwala to zachować naturalność, i elastyczność  Twoich stylizacji. Pasta chroni przed blaknięciem koloru. Poprawia kondycję i strukturę Twoich włosów.

Goldwell Stylesign Texture Roughman dzięki elastycznym polimerom umożliwia kreatywną stylizację na każdym etapie powstawania fryzury. Dedykowany do każdego typu włosów, także cienkich oraz delikatnych, krótkich i fantazyjnych fryzur. Gwarantuje ochronę koloru włosów farbowanych. Dzięki zawartości polimerów włosy są gładkie oraz zachowują naturalny wygląd.

 

GOLDWELL

Pasta Do Włosów Dyscyplinująca 100 ml

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe