GOLDWELL

STYLESIGN

Pasta Modelująca Elastyczne Utrwalenie 100 ml

EAN
4021609275305
GOLDWELL STYLESIGN TEXTURE MELLOGOO 100ML Goldwell Stylesign Texture Mellogoo to strukturalna pasta modelująca do włosów. Zapewnia Twoim włosom elastyczne wykończenie z pięknym połyskiem. Wzbogacona w trchnologię FlexPROtec Complex i charakterystyczne dla produktu polimery do stylizacji i proteiny bambusa tworzą każdy pożądany wygląd i pomagają...
39,99 zł
100 ml 1 ml / 0,40 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

GOLDWELL STYLESIGN TEXTURE MELLOGOO 100ML

Goldwell Stylesign Texture Mellogoo to strukturalna pasta modelująca do włosów. Zapewnia Twoim włosom elastyczne wykończenie z pięknym połyskiem. Wzbogacona w trchnologię FlexPROtec Complex i charakterystyczne dla produktu polimery do stylizacji i proteiny bambusa tworzą każdy pożądany wygląd i pomagają zachować naturalność i elastyczność  Twoich stylizacji.
Pasta ochroni przed blaknięciem koloru. Poprawia kondycję i strukturę Twoich włosów.

Goldwell Stylesign Texture Mellogoo dzięki elastycznym polimerom umożliwia kreatywną stylizację na każdym etapie powstawania fryzury. Dedykowana do włosów cienkich oraz delikatnych, krótkich i fantazyjnych fryzur. Gwarantuje ochronę koloru włosów farbowanych. Dzięki zawartości polimerów włosy są gładkie, błyszczące oraz mają naturalny wygląd.

GOLDWELL

Pasta Modelująca Elastyczne Utrwalenie 100 ml

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe