Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

GOSIA Magiczna Gąbka 3 szt.

5904771008577
Zmagasz się z trudnym zabrudzeniem na nietypowej powierzchni? Przedstawiamy magiczną gąbkę marki Gosia, która skutecznie sobie z nimi poradzi! Jest bardzo łatwa w użyciu: wystarczy, że lekko zmoczysz kawałek gąbki w czystej wodzie i wyciśniesz. Następnie delikatnie przetrzyj zabrudzoną powierzchnię i gotowe! W trakcie używania magiczna gąbka zużywa się podo...

GOSIA heart icon
Magiczna Gąbka 3 szt.

5904771008577
Rated 0 stars out of 5
(0)

4.49 zł

3 szt. 1 szt. / 1.50 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Zmagasz się z trudnym zabrudzeniem na nietypowej powierzchni? Przedstawiamy magiczną gąbkę marki Gosia, która skutecznie sobie z nimi poradzi! Jest bardzo łatwa w użyciu: wystarczy, że lekko zmoczysz kawałek gąbki w czystej wodzie i wyciśniesz. Następnie delikatnie przetrzyj zabrudzoną powierzchnię i gotowe! W trakcie używania magiczna gąbka zużywa się podobnie jak gumka szkolna i to właśnie w tym tkwi jej magia. Zmyjesz nią ślady kredek czy pisaków, plamy na meblach, plastiku, ścianie, podłodze, drzwiach a nawet drobne rysy na butach. Sprawdź i zakochaj się w magicznej gąbce!
 • Zmagasz się z trudnym zabrudzeniem na nietypowej powierzchni? Przedstawiamy magiczną gąbkę marki Gosia, która skutecznie sobie z nimi poradzi! Jest bardzo łatwa w użyciu: wystarczy, że lekko zmoczysz kawałek gąbki w czystej wodzie i wyciśniesz. Następnie delikatnie przetrzyj zabrudzoną powierzchnię i gotowe! W trakcie używania magiczna gąbka zużywa się podobnie jak gumka szkolna i to właśnie w tym tkwi jej magia. Zmyjesz nią ślady kredek czy pisaków, plamy na meblach, plastiku, ścianie, podłodze, drzwiach a nawet drobne rysy na butach. Sprawdź i zakochaj się w magicznej gąbce!
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %