Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

GOSIA Papier Do Pieczenia Bio 8m 1 szt.

5904771001363
Papier do pieczenia Gosia przyda Ci się w kuchni do pieczenia ciast, tarty, pizzy, warzyw, frytek czy mięsa, a także do podgrzewania potraw. Papier marki Gosia jest biodegradowalny. Został obustronnie powlekany silikonem, dzięki czemu nie przywiera do przygotowywanej potrawy ani do blachy. Idealny do piekarnika, mikrofalówki i mrożenia w zamrażarce. Można pr...

GOSIA heart icon
Papier Do Pieczenia Bio 8m 1 szt.

5904771001363
Rated 0 stars out of 5
(0)

4.49 zł

5.99 zł

1.50 zł taniej, oszczędzasz 25%

1 szt. 1 szt. / 4.49 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Papier do pieczenia Gosia przyda Ci się w kuchni do pieczenia ciast, tarty, pizzy, warzyw, frytek czy mięsa, a także do podgrzewania potraw. Papier marki Gosia jest biodegradowalny. Został obustronnie powlekany silikonem, dzięki czemu nie przywiera do przygotowywanej potrawy ani do blachy. Idealny do piekarnika, mikrofalówki i mrożenia w zamrażarce. Można przykrywać nim również wierzch ciasta, co zapobiega jego przypalaniu. Papier do różnego rodzaju wypieków: Papier nie przywiera do ciasta i formy, zapobiega przypaleniu się wypieków. Nie wymaga natłuszczania, dzięki czemu potrawy będą zdrowsze i mniej kaloryczne! Zastosowanie: pieczenie w piekarniku gazowym lub elektrycznym w temperaturze do 220°C.
 • Papier do pieczenia Gosia przyda Ci się w kuchni do pieczenia ciast, tarty, pizzy, warzyw, frytek czy mięsa, a także do podgrzewania potraw. Papier marki Gosia jest biodegradowalny. Został obustronnie powlekany silikonem, dzięki czemu nie przywiera do przygotowywanej potrawy ani do blachy. Idealny do piekarnika, mikrofalówki i mrożenia w zamrażarce. Można przykrywać nim również wierzch ciasta, co zapobiega jego przypalaniu. Papier do różnego rodzaju wypieków: Papier nie przywiera do ciasta i formy, zapobiega przypaleniu się wypieków. Nie wymaga natłuszczania, dzięki czemu potrawy będą zdrowsze i mniej kaloryczne! Zastosowanie: pieczenie w piekarniku gazowym lub elektrycznym w temperaturze do 220°C.
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %