Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

GOSIA Ścierka Mikrofibra 1 szt.

5904771009062
Szukasz wielozadaniowej ścierki, którą wysprzątasz zakamarki w domu na sucho i na mokro? Wypróbuj ścierkę uniwersalną żółta mikrofibra marki Gosia! Ścierka uniwersalna żółta mikrofibra jest bardziej chłonna niż tradycyjne ścierki, szybciej też wysycha. Myjąc nią powierzchnie, nie zostawisz smug ani drobinek materiału. Nasza ścierka przyda Ci się do czyszczen...

GOSIA heart icon
Ścierka Mikrofibra 1 szt.

5904771009062
Rated 0 stars out of 5
(0)

5.99 zł

1 szt. 1 szt. / 5.99 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Szukasz wielozadaniowej ścierki, którą wysprzątasz zakamarki w domu na sucho i na mokro? Wypróbuj ścierkę uniwersalną żółta mikrofibra marki Gosia! Ścierka uniwersalna żółta mikrofibra jest bardziej chłonna niż tradycyjne ścierki, szybciej też wysycha. Myjąc nią powierzchnie, nie zostawisz smug ani drobinek materiału. Nasza ścierka przyda Ci się do czyszczenia łazienki, porządków w kuchni, ścierania kurzu z mebli czy mycia powierzchni szklanych. To ścierka do zadań specjalnych, a więc idealna do Twojego domu! Jest to ścierka wielokrotnego użytku. Możesz bez obaw prać ją w pralce w 60 stopniach, nie używając wybielaczy i płynów zmiękczających. Kup i przekonaj się sam!
 • Szukasz wielozadaniowej ścierki, którą wysprzątasz zakamarki w domu na sucho i na mokro? Wypróbuj ścierkę uniwersalną żółta mikrofibra marki Gosia! Ścierka uniwersalna żółta mikrofibra jest bardziej chłonna niż tradycyjne ścierki, szybciej też wysycha. Myjąc nią powierzchnie, nie zostawisz smug ani drobinek materiału. Nasza ścierka przyda Ci się do czyszczenia łazienki, porządków w kuchni, ścierania kurzu z mebli czy mycia powierzchni szklanych. To ścierka do zadań specjalnych, a więc idealna do Twojego domu! Jest to ścierka wielokrotnego użytku. Możesz bez obaw prać ją w pralce w 60 stopniach, nie używając wybielaczy i płynów zmiękczających. Kup i przekonaj się sam!
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %