Stylowy powrót z wakacji Produkty do pielęgnacji i makijażu dla mamy i córki •  Sprawdź ››

Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

Gosia Zmywak Do Delikatnych Powierzchni 1 szt.

5904771001349
Masz w kuchni sporo delikatnych naczyń, patelni i garnków i nie chcesz ich zniszczyć, używając niewłaściwych produktów, czyszcząc je? Sięgnij po zmywak do delikatnych powierzchni marki Gosia, który jest trwały, ale nie rysuje garnków czy patelni. Nada się świetnie do mycia patelni i garnków ceramicznych, stalowych, a także naczyń szklanych, porcelanowych czy...

Gosia heart icon
Zmywak Do Delikatnych Powierzchni 1 szt.

5904771001349
Rated 0 stars out of 5
(0)

2.49 zł

1 szt. 1 szt. / 2.49 zł

 • Darmowa dostawa od 199 zł
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Masz w kuchni sporo delikatnych naczyń, patelni i garnków i nie chcesz ich zniszczyć, używając niewłaściwych produktów, czyszcząc je? Sięgnij po zmywak do delikatnych powierzchni marki Gosia, który jest trwały, ale nie rysuje garnków czy patelni. Nada się świetnie do mycia patelni i garnków ceramicznych, stalowych, a także naczyń szklanych, porcelanowych czy tych z powłoką nieprzywieralną. Świetnie sprawdzi się także do czyszczenia sprzętów kuchennych takich jak gofrownica czy piekarnik. Wypróbuj a nigdy więcej nie kupisz innego zmywaka!
 • Masz w kuchni sporo delikatnych naczyń, patelni i garnków i nie chcesz ich zniszczyć, używając niewłaściwych produktów, czyszcząc je? Sięgnij po zmywak do delikatnych powierzchni marki Gosia, który jest trwały, ale nie rysuje garnków czy patelni. Nada się świetnie do mycia patelni i garnków ceramicznych, stalowych, a także naczyń szklanych, porcelanowych czy tych z powłoką nieprzywieralną. Świetnie sprawdzi się także do czyszczenia sprzętów kuchennych takich jak gofrownica czy piekarnik. Wypróbuj a nigdy więcej nie kupisz innego zmywaka!
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %