(0)
heart icon

GREEN FEEL'S ANTI-ACNE Tonik Do Twarzy Do Cery Trądzikowej i Problematycznej 150 ml

4779033100655
Tonik asygnowany do codziennej pielęgnacji cery trądzikowej, tłustej i problematycznej efektywnie oczyszcza skórę z powszednich zabrudzeń i martwych komórek skóry. Nie powoduje uczucia ściągania, wysuszania, podrażnień, dba o trafny poziom nawilżania. Kwas mlekowy działa oczyszczająco, łagodzi podrażnienia, przywraca równowagę i odblokowuje pory, a wyciąg z ...

24.99 zł

29.99 zł

5.00 zł taniej, oszczędzasz 17%

150 ml 1 ml / 0.17 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Tonik asygnowany do codziennej pielęgnacji cery trądzikowej, tłustej i problematycznej efektywnie oczyszcza skórę z powszednich zabrudzeń i martwych komórek skóry. Nie powoduje uczucia ściągania, wysuszania, podrażnień, dba o trafny poziom nawilżania. Kwas mlekowy działa oczyszczająco, łagodzi podrażnienia, przywraca równowagę i odblokowuje pory, a wyciąg z aloesu pomaga w zapobieganiu powstawania blizn i zapewnia intensywne nawilżenie skóry. Skuteczność serum została przetestowana w badaniach. Sposób użycia: Używaj toniku do mycia twarzy rano i wieczorem. W sytuacji skóry wrażliwej stosuj tylko raz dziennie. Unikaj kontaktu z oczami.
 • Tonik asygnowany do codziennej pielęgnacji cery trądzikowej, tłustej i problematycznej efektywnie oczyszcza skórę z powszednich zabrudzeń i martwych komórek skóry. Nie powoduje uczucia ściągania, wysuszania, podrażnień, dba o trafny poziom nawilżania. Kwas mlekowy działa oczyszczająco, łagodzi podrażnienia, przywraca równowagę i odblokowuje pory, a wyciąg z aloesu pomaga w zapobieganiu powstawania blizn i zapewnia intensywne nawilżenie skóry. Skuteczność serum została przetestowana w badaniach. Sposób użycia: Używaj toniku do mycia twarzy rano i wieczorem. W sytuacji skóry wrażliwej stosuj tylko raz dziennie. Unikaj kontaktu z oczami.
 • Aqua, Glycerin, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Aloe Barbadensis Extract, Sodium Hydroxide, Dehydroacetic Acid, Lavandula Angustifolia Oil, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Linalool.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %