NATURAL HOME SPA

Hammam

Odprężająca sól do kąpieli 500 g

EAN
5907747326811
NATURAL HOME SPA to marka naturalnych kosmetyków stworzona z myślą o celebrowaniu momentów i drobnych przyjemności, dzięki kojącej sile rytuałów. Zaawansowane i starannie opracowane formuły NATURAL HOME SPA czerpią z wiedzy, mądrości i doświadczenia naszych przodków, dlatego odwołują się do tradycyjnych składników i rytuałów pielęgnacyjnych znanych od...
19,99 zł
500 g 1 g / 0,04 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

NATURAL HOME SPA to marka naturalnych kosmetyków stworzona z myślą o celebrowaniu momentów i drobnych przyjemności, dzięki kojącej sile rytuałów. Zaawansowane i starannie opracowane formuły NATURAL HOME SPA czerpią z wiedzy, mądrości i doświadczenia naszych przodków, dlatego odwołują się do tradycyjnych składników i rytuałów pielęgnacyjnych znanych od pokoleń. Intensywne i orientalne zapachy silnie oddziałują na zmysły, będąc swoistą aromaterapią, a wysoka zawartość składników pochodzenia naturalnego doskonale odżywia i pielęgnuje skórę.

 

HAMMAM

Odprężająca sól do kąpieli NATURAL HOME SPA to aż 99% składników pochodzenia naturalnego, nawiązujących do tradycyjnego rytuału oczyszczająco- odżywczego Hammam. Zawartość takich drogocennych składników jak olejek eukaliptusowy jak olejek eukaliptusowy i sól morska sprawia, że kąpiel z jej dodatkiem doskonale odpręża i pielęgnuje skórę. Nie mniej ważny jest zapach – orientalny, dymny, drzewny, który koi, relaksuje i oddziałuje na wszystkie zmysły z siłą rytuału.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

  • olejek eukaliptusowy - doskonale odświeża, ujędrnia, wygładza i przyśpiesza regenerację skóry.
  • sól morska – bogate źródło minerałów i mikroelementów, działających odżywczo na skórę.

Sposób użycia:  Wsyp ok. 100 g soli do wanny pod strumień ciepłej wody i poczekaj do jej całkowitego rozpuszczenia. Optymalny czas kąpieli to 15-20 minut w temperaturze nieprzekraczającej 40°C. Dla uzyskania najlepszych efektów użyj pozostałych produktów z kolekcji Hammam.

Maris Sal*, Parfum, Eucalyptus Globulus Leaf Oil*.

*składniki pochodzenia naturalnego

NATURAL HOME SPA

Odprężająca sól do kąpieli 500 g

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe