DARMOWA DOSTAWA • przy zakupie 2 dowolnych produktów Resibo • Sprawdź ››

Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

Helios Szczotka Do Obuwia Do Nubuku 1 szt.

5904771005675
Szczotka ta została stworzona do czyszczenia i pielęgnacji nubuku oraz zamszu. Gumowe wypustki świetnie radzą sobie z zabrudzeniami, a miedziane włókna służą do wyczesywania błota oraz podnoszenia zamszowych włosków. Krawędź czyszcząca szczotki do nubuku marki Helios polecana jest również do usuwania zabrudzeń z trudno dostępnych miejsc, takich jak krawędzie...

Helios heart icon
Szczotka Do Obuwia Do Nubuku 1 szt.

5904771005675
Rated 0 stars out of 5
(0)

Produkt tymczasowo

boxclose icon boxclose icon

Szczotka ta została stworzona do czyszczenia i pielęgnacji nubuku oraz zamszu. Gumowe wypustki świetnie radzą sobie z zabrudzeniami, a miedziane włókna służą do wyczesywania błota oraz podnoszenia zamszowych włosków. Krawędź czyszcząca szczotki do nubuku marki Helios polecana jest również do usuwania zabrudzeń z trudno dostępnych miejsc, takich jak krawędzie i szwy. Można jej używać do obuwia różnego koloru – po użyciu wystarczy wyczyścić ją za pomocą wody i mydła.
 • Szczotka ta została stworzona do czyszczenia i pielęgnacji nubuku oraz zamszu. Gumowe wypustki świetnie radzą sobie z zabrudzeniami, a miedziane włókna służą do wyczesywania błota oraz podnoszenia zamszowych włosków. Krawędź czyszcząca szczotki do nubuku marki Helios polecana jest również do usuwania zabrudzeń z trudno dostępnych miejsc, takich jak krawędzie i szwy. Można jej używać do obuwia różnego koloru – po użyciu wystarczy wyczyścić ją za pomocą wody i mydła.
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %