Herbal Care

KIDS

Dwufazowa Oliwka Do Kąpieli 300 ml

EAN
5900117972953
Naszą dwufazową oliwkę do kąpieli z kwiatem migdałowca i aloesem opracowaliśmy w trosce o delikatną i suchą skórę dziecka już od 6 miesiąca życia. Jej 100% wegańską formułę na bazie ekstraktów roślinnych pozyskiwanych ze źródeł odnawialnych, skomponowaliśmy zaledwie z 11 składników. Dwufazowa oliwka łagodnie oczyszcza, natłuszcza i tworzy warstwę ochronną...
Special Price 18,99 zł Regular Price 24,99 zł
6 zł taniej, oszczędzasz 24%
300 ml 1 ml / 0,06 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Naszą dwufazową oliwkę do kąpieli z kwiatem migdałowca i aloesem opracowaliśmy w trosce o delikatną i suchą skórę dziecka już od 6 miesiąca życia. Jej 100% wegańską formułę na bazie ekstraktów roślinnych pozyskiwanych ze źródeł odnawialnych, skomponowaliśmy zaledwie z 11 składników. Dwufazowa oliwka łagodnie oczyszcza, natłuszcza i tworzy warstwę ochronną na powierzchni skóry. W opracowanie receptury, opartej na krystalicznie czystej wodzie z gór, włożyliśmy całe nasze doświadczenie, dlatego jesteśmy spokojni o efekty. CZY WIESZ, ŻE Nie kolorujemy natury- nasza oliwka nie zawiera barwników.

 

Składniki aktywne: kwiat migdałowca pielęgnuje i wygładza delikatną skórę sok z aloesu nawilża, łagodzi podrażnienia i odczuwalnie regeneruje Sposób użycia: Przed użyciem wstrząśnij. Niewielką ilość oliwki wlej bezpośrednio do wanny.

Herbal Care

Dwufazowa Oliwka Do Kąpieli 300 ml

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe