HERMES

VOYAGE D‘HERMÈS

Woda Toaletowa Unisex 100 ml

EAN
3346132100025
Woda toaletowa: intensywna i jednocześnie uspokajająca, nowatorska i znajoma, między mrowieniem a delikatną łagodnością. „Zaproszenie do przygody, zaproszenie do spotkań i wymiany pomysłów”. Jean-Claude Ellena. Voyage d'Hermès to powieść, która odwołuje się do sfery wyobraźni i ujawnia niezwykły, intymny związek, jaki Dom Hermès łączy z tematem podróży....
344,99 zł
100 ml 1 ml / 3,45 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Woda toaletowa: intensywna i jednocześnie uspokajająca, nowatorska i znajoma, między mrowieniem a delikatną łagodnością.
„Zaproszenie do przygody, zaproszenie do spotkań i wymiany pomysłów”. Jean-Claude Ellena.
Voyage d'Hermès to powieść, która odwołuje się do sfery wyobraźni i ujawnia niezwykły, intymny związek, jaki Dom Hermès łączy z tematem podróży. Współgranie paradoksalnych, a jednocześnie uzupełniających się elementów, a także niezwykłe połączenia wprowadzają do światła znajome i jednocześnie zaskakujące świeże nuty drewna i piżma, które nadają zarówno żywe, jak i uspokajające akcenty, a jednocześnie przemawiają do mężczyzn i kobiet. Philippe Mouquet, projektant Hermès, stworzył butelkę z biżuterią, którą można zabrać ze sobą na Voyage d’Hermès, która niesie ruch i dlatego jest idealnym towarzyszem podróży.
 
EMOCJA ZAPACHU: świeży - delikatny
RODZINA ZAPACHÓW: drzewno - świeże - nuty piżma
GŁÓWNE NUTY ZAPACHOWE: jagoda jałowca, cedr

Wszystkie oferowane przez nas produkty są oryginalne i pochodzą od sprawdzonych dostawców.

Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Linalool, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Citronellol, Ethylhexyl Salicylate, BHT, Geraniol, Farnesol, Citral, Cinnamal, Eugenol, Coumarin, CI 19140 (Yellow 5).% alcool : 79% vol.

HERMES

Woda Toaletowa Unisex 100 ml

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe