(0)
heart icon

HI HYBRID Lakier Hybrydowy #116 Neon Peach 5 ml

5902751429695
Lakiery hybrydowe do paznokci to rewolucyjne rozwiązanie, które pozwoli Ci mieć zawsze piękny i lśniący manicure! Paznokcie za sprawą manicure hybrydowego zyskują piękny połysk i blask, który utrzymuje się nawet do kilku tygodni. Aplikacja lakieru hybrydowego jest równie prosta, jak w przypadku lakierów klasycznych. Istotną cechą jest konieczność utwardzania...

HI HYBRID heart icon
Lakier Hybrydowy #116 Neon Peach 5 ml

5902751429695
(0)

16.99 zł

19.99 zł

3.00 zł taniej, oszczędzasz 15%

5 ml 1 ml / 3.40 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Lakiery hybrydowe do paznokci to rewolucyjne rozwiązanie, które pozwoli Ci mieć zawsze piękny i lśniący manicure! Paznokcie za sprawą manicure hybrydowego zyskują piękny połysk i blask, który utrzymuje się nawet do kilku tygodni. Aplikacja lakieru hybrydowego jest równie prosta, jak w przypadku lakierów klasycznych. Istotną cechą jest konieczność utwardzania lakierów hybrydowych w specjalnie do tego przeznaczonej lampie. #116 Neon Peach to lakier hybrydowy w kolorze neonowej brzoskwini. To dziewczęca i urocza barwa, która sprawi, że będziesz numerem jeden. Kolor neonowy, może ulec delikatnej zmianie po długotrwałej ekspozycji na światło UV.
 • Lakiery hybrydowe do paznokci to rewolucyjne rozwiązanie, które pozwoli Ci mieć zawsze piękny i lśniący manicure! Paznokcie za sprawą manicure hybrydowego zyskują piękny połysk i blask, który utrzymuje się nawet do kilku tygodni. Aplikacja lakieru hybrydowego jest równie prosta, jak w przypadku lakierów klasycznych. Istotną cechą jest konieczność utwardzania lakierów hybrydowych w specjalnie do tego przeznaczonej lampie. #116 Neon Peach to lakier hybrydowy w kolorze neonowej brzoskwini. To dziewczęca i urocza barwa, która sprawi, że będziesz numerem jeden. Kolor neonowy, może ulec delikatnej zmianie po długotrwałej ekspozycji na światło UV.
 • Di- HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Hydroxypropyl Methacrylate, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, p-Hydroxyanisole, Hydroquinone, BHT, (+/-) CI 77891, CI 73360.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %