(0)
heart icon

HI HYBRID TOP NO WIPE MATT Top Na Lakiery Hybrydowe 5 ml

5902751418880
Baza nałożona? Kolory wybrane? Teraz czas na wykończenie stylizacji – na co masz dziś ochotę: błysk czy mat? Stawiasz na matowy finisz? Nic prostszego – wybierz top no wipe matt od hi i uzyskaj wyraziste wykończenie już po jednej warstwie. Ten top do lakierów hybrydowych nie wymaga przemywania cleanerem – więc już po utwardzeniu możesz wyruszyć na podbój dni...

Produkt tymczasowo

boxclose icon boxclose icon

Baza nałożona? Kolory wybrane? Teraz czas na wykończenie stylizacji – na co masz dziś ochotę: błysk czy mat? Stawiasz na matowy finisz? Nic prostszego – wybierz top no wipe matt od hi i uzyskaj wyraziste wykończenie już po jednej warstwie. Ten top do lakierów hybrydowych nie wymaga przemywania cleanerem – więc już po utwardzeniu możesz wyruszyć na podbój dnia.
 • Baza nałożona? Kolory wybrane? Teraz czas na wykończenie stylizacji – na co masz dziś ochotę: błysk czy mat? Stawiasz na matowy finisz? Nic prostszego – wybierz top no wipe matt od hi i uzyskaj wyraziste wykończenie już po jednej warstwie. Ten top do lakierów hybrydowych nie wymaga przemywania cleanerem – więc już po utwardzeniu możesz wyruszyć na podbój dnia.
 • Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, Trimethylolpropane Triacrylate, Silica, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, CI 60725.
 • 5

  4 opinie

  (0)
  (0)
  5
  100 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %

  Oksana

  (0)

  doskonałe mleko o przyjemnym aromacie, dające delikatną skórę. Polecić

  Oksana

  (0)

  Po prostu boski aromat, bardzo zadowolony z tego produktu, teraz będzie on zawsze moją integralną częścią.

  Oksana

  (0)

  najdelikatniejszy olejek do ciała o cudownym aromacie. Daje Tobie i Twojej skórze tylko cudowne doznania

  Oksana

  (0)

  szampon po prostu urzekł mnie i moje włosy, potrzebuje sporo, bardzo dobrze się pieni, a co najważniejsze, daje uczucie podczas mycia. Włosy są miękkie, czesane bez problemów, nie potrzebujesz w ogóle olejku do włosów ani niczego. I aromat, więc ogólnie jest to coś niesamowitego.