Płatki kosmetyczne

Płatki kosmetyczne

Płatki kosmetyczne to jedno z tych akcesoriów, których potrzebujesz na co dzień – bez względu na to, jak wygląda Twój rytuał pielęgnacyjny. Są niezwykle uniwersalne i sprawdzają się zarówno o poranku, jak i wieczorem. Dlatego warto je mieć zawsze pod ręką. Nasze drogerie oferują waciki kosmetyczne w wielu wersjach. Okrągłe, owalne, o kształcie kwadratu lub prostokąta, w standardowym rozmiarze lub duże… Które są Ci potrzebne? Zadecyduj i zamów online z dostawą do domu albo do wybranej drogerii Natura. To proste!

Jakie płatki wybrać?
Waciki kosmetyczne – choć wydają się być bardzo podstawowym produktem – są dostępne w wielu wersjach. To dobra wiadomość dla Ciebie! Dzięki temu masz możliwość wybrać takie, które najlepiej pasują do sposobu ich wykorzystania. Co to oznacza?
  • Klasyczne, okrągłe płatki kosmetyczne są najbardziej uniwersalne. Poradzą sobie zarówno z demakijażem czy tonizacją skóry, jak i sprawdzą się do usuwania lakierów przy pomocy zmywacza do paznokci. Z uwagi na ich niewielki rozmiar i kształt, dotrzesz nimi do każdego „zakamarka” twarzy.
  • Duże płatki kwadratowe lub prostokątne są idealne do demakijażu całej twarzy. Z uwagi na większą powierzchnię, pomagają szybciej pozbyć się resztek podkładu, korektora czy produktów do konturowania i przejść do oczyszczania cery.
  • Płatki w wersji dla skóry wrażliwej mają najmiększą i najdelikatniejszą fakturę. Są odpowiednie wówczas, gdy obawiasz się podrażnień lub np. niedawno przeszłaś inwazyjny zabieg kosmetyczny.
Wybierając waciki kosmetyczne, zwróć też uwagę na:
  • ilość płatków w opakowaniu – w podróży sprawdzają się mniejsze „porcje” wacików, a jeśli zależy Ci na ekonomii zakupów, wybierz całe, duże zestawy,
  • cenę – choć pamiętaj, że najlepsze produkty to te, które jednocześnie są niedrogie i wyróżniają się dobrą jakością.
W drogeriach Natura, oprócz płatków, znajdziesz też inne akcesoria przydatne przy demakijażu, w tym chusteczki nawilżane. Sprawdź i skompletuj je w ramach jednego zamówienia!