Chusteczki do higieny intymnej

Intymna strefa Twojego ciała jest wyjątkowo wrażliwa. Dlatego wymaga specjalnej pielęgnacji i zapewnienia właściwej mikroflory. Zadbaj o nią także, gdy jesteś poza domem. Pomogą Ci w tym chusteczki do higieny intymnej. To łatwy w użyciu produkt, dzięki któremu szybko się odświeżysz. W podróży, w pracy, na wakacjach – zawsze, gdy zależy Ci na efektywnej i wygodnej pielęgnacji. Sprawdź, jakie chusteczki intymne są dostępne w drogeriach Natura i uzupełnij zapasy – to jedno z akcesoriów, które zawsze warto mieć pod ręką.

Czym są chusteczki do higieny intymnej?
Zachowanie higieny intymnej w warunkach domowych nie jest trudnym zadaniem. Jednak gdy spędzasz wiele godzin w ruchu – np. w pracy czy podczas wakacji – może się pojawić problem. Właśnie w takich sytuacjach z pomocą przychodzą chusteczki do higieny intymnej. Są nasączone specjalną kompozycją składników aktywnych, dobranych z myślą o odświeżeniu, oczyszczeniu oraz pielęgnacji tej wrażliwej strefy.
Chusteczki intymne są:
  • kompaktowe i dyskretne – paczka z nimi zmieści się nawet w niewielkiej torebce, dzięki czemu możesz z nich skorzystać bez względu na sytuację,
  • wygodne w użyciu – możesz zadbać o higienę w kilka chwil, a zużytą chusteczkę wyrzucić.
Jakie chusteczki intymne wybrać?
W drogeriach Natura czeka na Ciebie szeroki wybór produktów do higieny intymnej. W tej kategorii zgromadziliśmy wyroby zaufanych marek kosmetycznych, takich jak np. Lactacyd czy Cleanic. Chusteczki do higieny intymnej tych producentów cieszą się dużą popularnością i są dostępne w wielu odmianach. Bez względu na to, czy potrzebujesz standardowej pielęgnacji, czy chusteczek odpowiednich do bardzo wrażliwej skóry – znajdziesz odpowiednią opcję. Łagodzenie, nawilżenie, kojenie czy odświeżenie – to efekty, których możesz oczekiwać.
Sięgaj po chusteczki intymne np. w czasie menstruacji, a także po prostu na co dzień – zawsze, gdy chcesz zadbać o swoją strefę intymną.