W celu zachowania wysokiego standardu korzystania z naszego sklepu, zalecamy używanie aktualnych wersji przeglądarek: Chrome, Mozilla Firefox, Opera.

×

93

Płyny do higieny intymnej

Higiena intymna jest bardzo ważną częścią codziennej rutyny pielęgnacyjnej. Ta strefa Twojego ciała jest wyjątkowo wrażliwa. Dlatego do jej oczyszczania nie powinno się korzystać ze standardowych mydeł. Zdecydowanie lepiej sprawdzi się płyn do higieny intymnej o odpowiednim pH, który nie tylko pomoże oczyścić skórę, ale też będzie sprzyjał jej pielęgnacji. W gamie kosmetyków dostępnych w drogeriach Natura znajdziesz markowe płyny i żele do higieny intymnej w dobrej cenie. Poznaj naszą ofertę i zamów z odbiorem w wybranej drogerii lub prosto do domu!

Jaki płyn do higieny intymnej wybrać?
Dobry płyn do higieny intymnej to absolutna podstawa. Warto go mieć pod ręką w domu, jak i w podróży. Pomoże zadbać o zrównoważoną pielęgnację sfery intymnej i pozwoli Ci cieszyć się uczuciem świeżości przez wiele godzin.
A jaki żel do higieny intymnej wybrać? W naszym asortymencie znajdziesz bardzo szeroką gamę produktów zaufanych i dobrze znanych marek. To odpowiednio skomponowane formuły, które zawierają np. takie składniki jak kwas mlekowy, wyciąg z macierzanki, alantoinę czy rumianek. Znajdziesz wśród nich zarówno te przeznaczone dla wrażliwej skóry, jak i odświeżające czy łagodzące. Oferujemy także żele przeznaczone dla kobiet w określonych grupach wiekowych (np. dla pań dojrzałych). Co więcej, w naszym katalogu produktów znajdziesz odpowiedni płyn do higieny intymnej dla dzieci.
Sprawdź również produkty do higieny intymnej w wersji mini – doskonale sprawdzające się podczas wyjazdów na wakacje czy weekend za miastem. Możesz je zapakować nawet do bagażu podręcznego w samolocie!

Jak często stosować żel do higieny intymnej?
Płyny do higieny intymnej warto stosować na co dzień, podczas porannego i wieczornego prysznica. Warto pamiętać, aby preparat rozprowadzać w strefie intymnej w kierunku z góry w dół, nigdy odwrotnie.
Sortuj:
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Administratorem danych jest Natura Sp. z o.o. (ul. Pojezierskiej nr 90A, 91-341 Łódź) kontakt: [email protected] Dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych, w tym do przesyłania newsletterów. Możesz zawsze cofnąć zgodę na komunikację marketingową, a także masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Jakie dane zbieramy i w jakim celu oraz do czego je wykorzystujemy przeczytasz w naszej Polityce Prywatności