Podpaski

Podpaski

(47 produktów)

Podpaski higieniczne to nieodzowne akcesorium kobiet. Zapewniają poczucie komfortu i bezpieczeństwa podczas comiesięcznej menstruacji. Dlatego warto mieć je zawsze w zanadrzu. W drogeriach Natura czekają na Ciebie zarówno podpaski, jak również wkładki higieniczne sprawdzonych marek. Wybierz typ oraz rozmiar, które odpowiadają Twoim potrzebom i bądź gotowa na każdą sytuację. Poznaj aktualnie dostępne produkty i zamów swoje ulubione on-line. Szybka dostawa gwarantowana!

Podpaski czy wkładki higieniczne?
Wyroby higieniczne dla kobiet to nie tylko podpaski, ale również wkładki higieniczne. Oba typy produktów różnią się między sobą zarówno przeznaczeniem, jak i konstrukcją.
Po co są wkładki higieniczne? To materiały higieniczne przeznaczone do stosowania na co dzień – wchłaniają zapach intymny oraz ewentualną wydzielinę, która pojawia się poza menstruacją. Warto sięgnąć po nie z myślą o zachowaniu świeżości i komfortu. Wkładki są cieniutkie i niemal zupełnie niewidoczne. Jeśli nosisz ciemną bieliznę, możesz sięgnąć nawet po czarne wkładki higieniczne.
Podpaski są za to stosowane w trakcie menstruacji – wyróżnia je znacznie wyższy poziom chłonności niż wkładki. Są także bardzo często mocowane do bielizny przy pomocy skrzydełek, które utrzymują podkład na swoim miejscu.

Jak wybrać odpowiednie podpaski?
W drogeriach Natura znajdziesz bardzo szeroki wybór podpasek. Wybierając te idealne, zwróć uwagę na:
  • typ – klasyczne podpaski higieniczne są nieco grubsze, ale też tańsze, za to podpaski ultra są cieniutkie i jednocześnie zachowują wysoką chłonność, wiążąc wydzielinę menstruacyjną w żel;
  • rozmiar – dobierz go w zależności od tego, jak intensywny jest Twój okres. Jeśli krwawisz tylko delikatnie, sprawdzą się najmniejsze podpaski, za to np. w nocy przydadzą się te większe, które zapobiegną nieprzyjemnym wypadkom;
  • markę – w drogeriach Natura czekają na Ciebie tylko podpaski renomowanych producentów, którym możesz zaufać.
W naszej ofercie znajdziesz również majtki chłonne, przydatne dla osób, które miewają problemy z nietrzymaniem moczu.