Tampony

Tampony

(28 produktów)

Miesiączka to czas, kiedy trzeba szczególnie zadbać o higienę intymną. Podczas menstruacji należy też zapewnić sobie odpowiednią ochronę, aby czuć się pewnie i komfortowo przez cały dzień. Służą do tego artykuły higieniczne, wśród których obok klasycznych podpasek znajdziesz tampony. To produkty, dzięki którym miesiączka będzie mnie uciążliwa i nie zmusi cię do rezygnacji z codziennych aktywności.

Jak dobrać tampony?

Tampony to doskonała alternatywa dla tradycyjnych podpasek, gdyż stanowią znacznie skuteczniejszą ochronę. Są przeznaczone dla kobiet w każdym wieku, a także dla młodych dziewczyn, które dopiero zaczynają miesiączkować. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór tamponów, które różnią się kształtem, wielkością i przeznaczeniem. Wybór odpowiedniego produktu powinien być podyktowany indywidualnymi potrzebami oraz prowadzonym stylem życia. W przypadku aktywnych pań warto zdecydować się na tampony o wysokiej chłonności oraz specjalnie wyprofilowanym kształcie. Przy mniej obfitych miesiączkach i dla młodych kobiet lepszym rozwiązaniem będą mini tampony. Najbardziej uniwersalny wybór stanowią tampony normal, które sprawdzą się w większości sytuacji.

Dlaczego warto używać tamponów?

Czasami zwykła podpaska nie będzie w stanie zapewnić ci maksymalnej ochrony przez cały dzień. W takich przypadkach warto zdecydować się na tampony, dzięki którym poczujesz się pewnie i komfortowo, nawet podczas aktywności fizycznej. Wśród najważniejszych zalet takiego rozwiązania można wymienić:

·        wygodę,

·        łatwą aplikację,

·        brak ryzyka wystąpienia podrażnienia i odparzenia delikatnej skóry,

·        pochłanianie nieprzyjemnych zapachów,

·        bezpieczeństwo dla miejsc intymnych.

Tampony nie zajmują wiele miejsca, dlatego możesz je mieć zawsze przy sobie w torebce. Ponadto są dyskretne i nie odznaczają się pod ubraniem. To sprawia, że na czas miesiączki nie musisz rezygnować z noszenia obcisłych spodni i jasnych sukienek z obawy przed plamami.

W naszej ofercie znajdziesz tampony z bawełny, z otoczką silk touch, a także z wygodnym aplikatorem. Zapraszamy do zakupu!