Szczoteczki elektryczne

Szczoteczki elektryczne

Piękny, śnieżnobiały uśmiech wygląda atrakcyjnie i jest w stanie odjąć nawet kilka lat. Warto więc zadbać o to, aby jak najdłużej cieszyć się zdrowymi zębami – bez ubytków. Oprócz regularnych wizyt w gabinecie stomatologicznym ważna jest też codzienna pielęgnacja. Polecamy do niej szczoteczki elektryczne, dzięki którym skutecznie doczyścisz nawet najdrobniejsze szczeliny międzyzębowe. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór modeli, a także dodatkowych akcesoriów, które pozwolą ci kompleksowo zadbać o higienę jamy ustnej.

Jak wybrać szczoteczkę elektryczną?

Dobra szczoteczka do zębów powinna spełniać indywidualne potrzeby i być dopasowana do użytkownika. Jej wybór nie może być więc przypadkowy, dlatego, zanim zdecydujesz się na zakup konkretnego modelu, zwróć uwagę na jego parametry. W sprzedaży mamy szczoteczki elektryczne, które różnią się kształtem i wielkością końcówki oraz sposobem działania. Wśród nich możemy wyróżnić szczoteczki:

·        soniczne,

·        ultradźwiękowe,

·        obrotowe,

·        obrotowo-pulsacyjne.

Przy wyborze należy się też kierować rodzajem włosia. Twarda szczoteczka elektryczna nie sprawdzi się w przypadku wrażliwych zębów i dziąseł, natomiast zbyt miękka nie poradzi sobie ze skutecznym doczyszczeniem osadów i płytki nazębnej.

Dlaczego warto używać szczoteczki elektrycznej?

Szczoteczki elektryczne to nowoczesne urządzenia, dzięki którym kompleksowo zadbasz o higienę jamy ustnej. Są znacznie bardziej precyzyjne niż tradycyjne szczoteczki, gdyż ze względu na ruchomą głowicę są w stanie usunąć zanieczyszczenia nawet z trudno dostępnych miejsc. Wśród innych zalet można wymienić:

·        łatwą obsługę,

·        możliwość kontrolowania czasu mycia,

·        większą precyzję czyszczenia,

·        skuteczniejsze usuwanie płytki nazębnej i przebarwień,

·        lepsze rezultaty mycia.

W sprzedaży oprócz szczoteczek elektrycznych mamy także wymienne końcówki o różnych parametrach. Wszystkie dostępne u nas produkty pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Zapraszamy do zakupu!