Jelp

0+

Hipoalergiczne Mleczko Do Prania Do Białego 1500 ml

EAN
5713183900108
Linia Produktów JELP 0+ powstała w oparciu o wiedzę medyczną i doświadczenia mam. To specjalistyczne, hipoalergiczne receptury dostosowane do potrzeb najbardziej delikatnej skóry dzieci już od momentu urodzenia. W trosce o poczucie bezpieczeństwa maluszków produkty JELP 0+ posiadają bardzo subtelne zapachy, które nie podrażniają wrażliwego układu...
Special Price 29,19 zł Regular Price 30,99 zł
1.8 zł taniej, oszczędzasz 6%
1500 ml 1 ml / 0,02 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Linia Produktów JELP 0+ powstała w oparciu o wiedzę medyczną i doświadczenia mam. To specjalistyczne, hipoalergiczne receptury dostosowane do potrzeb najbardziej delikatnej skóry dzieci już od momentu urodzenia. W trosce o poczucie bezpieczeństwa maluszków produkty JELP 0+ posiadają bardzo subtelne zapachy, które nie podrażniają wrażliwego układu oddechowego dziecka i nie kolidują z najważniejszym dla niego zapachem - własnej mamy. Hipoalergiczne mleczko do prania JELP 0+ jest przeznaczone do prania kolorowej bielizny, ubranek i akcesoriów niemowlęcych. Posiada unikalną formułę, która została opracowana dla potrzeb najbardziej wrażliwej skóry dzieci, już od momentu urodzenia. Nadaje się do prania w pralkach automatycznych i do prania ręcznego. Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr OP-ZF/593/K-1/18.

 

- Hipoalergiczne

 

- Testowane dermatologicznie

 

- Bezpieczne stosowanie od 1. dnia życia

 

- Doskonałe dla noworodków i niemowląt

 

- Nie zawiera fosforanów, wybielaczy optycznych i sztucznych barwników

 

- Delikatne, neutralny zapach, który nie podrażnia układu oddechowego

 

- Skoncentrowane - bardzo wydajny

 

- Oryginalna duńska receptura

5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne,<5% mydło, niejonowe środki powierzchniowo czynne, fosfoniany, polikarboksylany, EDTA i jego sole,kompozycja zapachowa,konserwant (Phenoxyethanol)

Jelp

Hipoalergiczne Mleczko Do Prania Do Białego 1500 ml

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe