heart icon

JIMMY CHOO Woda Perfumowana 40 ml

3386460025492
Woda perfumowana JIMMY CHOO to wyjątkowo zmysłowa kompozycja o mocnym szyprowo-owocowym charakterze. Uwagę przykuwa w niej przede wszystkim oryginalne połączenie toffi i paczuli, których drapieżna słodycz zdecydowanym akordem wydobywa się z subtelnego tła nut owocowo-kwiatowych. Uwodzicielskie, eleganckie i niezwykle trwałe wspaniale podkreślą urok wieczoru....

139.99 zł

187.99 zł

48.00 zł taniej, oszczędzasz 26%

40 ml 1 ml / 3.50 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyka zamówienia
 • 14 dni na zwrot

Woda perfumowana JIMMY CHOO to wyjątkowo zmysłowa kompozycja o mocnym szyprowo-owocowym charakterze. Uwagę przykuwa w niej przede wszystkim oryginalne połączenie toffi i paczuli, których drapieżna słodycz zdecydowanym akordem wydobywa się z subtelnego tła nut owocowo-kwiatowych. Uwodzicielskie, eleganckie i niezwykle trwałe wspaniale podkreślą urok wieczoru.

 

Nuty zapachowe:

 

Linia głowy: zielone nuty, gruszka, imbir

 

Linia serca: orchidea tygrysia, róża

 

Linia podstawy: toffi, paczula indonezyjska

 • Woda perfumowana JIMMY CHOO to wyjątkowo zmysłowa kompozycja o mocnym szyprowo-owocowym charakterze. Uwagę przykuwa w niej przede wszystkim oryginalne połączenie toffi i paczuli, których drapieżna słodycz zdecydowanym akordem wydobywa się z subtelnego tła nut owocowo-kwiatowych. Uwodzicielskie, eleganckie i niezwykle trwałe wspaniale podkreślą urok wieczoru.

   

  Nuty zapachowe:

   

  Linia głowy: zielone nuty, gruszka, imbir

   

  Linia serca: orchidea tygrysia, róża

   

  Linia podstawy: toffi, paczula indonezyjska

 • undefined
 • 0

  0 opinii

  5
  0 %
  4
  0 %
  3
  0 %
  2
  0 %
  1
  0 %