Just For Men

ORIGINAL FORMULA

Szampon Koloryzujący Dla Mężczyzn H-10 Popielaty Blond 60 ml

EAN
5010934003034
Just For Men® szampon koloryzujący dla mężczyzn- bierze na cel tylko siwe włosy. Nadaje siwym włosom naturalny wygląd koloryzując je subtelnymi tonami. Just for Men działa w ciągu 5 minut i jest tak łatwy w użyciu jak szampon. Sprawia, że włosy stają się grubsze i wyglądają zdrowo. Just For Men® nie szkodzi włosom. Nie zawiera amoniaku niszczącego włosy....
Special Price 37,99 zł Regular Price 42,99 zł
5 zł taniej, oszczędzasz 12%
60 ml 1 ml / 0,63 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot
Just For Men® szampon koloryzujący dla mężczyzn- bierze na cel tylko siwe włosy. Nadaje siwym włosom naturalny wygląd koloryzując je subtelnymi tonami. Just for Men działa w ciągu 5 minut i jest tak łatwy w użyciu jak szampon. Sprawia, że włosy stają się grubsze i wyglądają zdrowo. Just For Men® nie szkodzi włosom. Nie zawiera amoniaku niszczącego włosy. Jego składniki odżywcze pomagają chronić włosy podczas farbowania. Formuła posiada unikalny kompleks Witaminy E, protein, rumianku i aloesu, aby poprawić grubość włosów i nadać im zdrowy wygląd, dzięki czemu ich stylizacja staje się łatwiejsza. Bez ryzyka: nie powoduje trwałej koloryzacji! Efekt utrzymuje się do 6 tyg. do momentu odrastania siwych włosów.
AQUA,ETHANOLAMINE,CANOLA OIL FATTY ACIDS,CETEARYL ALCOHOL,STEARETH-21,OLEYL ALCOHOL,RESORCINOLPHENLENEDIAMINE,PARFUM,PETROLATUM,SODIUM SULFITE,ERYTHORBIC ACID,p-AMINOPHENOL,m-AMINOPHENOL, N,N-BIS(2-HYDROXYMENAETHYL)-p-PHENYLENEDIAMINE SULFATE,CETEARYL GLUCOSIDEDICETYL PHOSPHAT,TRISODIUM EDTA,CETETH-10PHOSPHATE,CETYL ALCOHOL,2,4-DIAMINOPHENOXYETHANOL SULFATE (RD-004899).

Just For Men

Szampon Koloryzujący Dla Mężczyzn H-10 Popielaty Blond 60 ml

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe