W celu zachowania wysokiego standardu korzystania z naszego sklepu, zalecamy używanie aktualnych wersji przeglądarek: Chrome, Mozilla Firefox, Opera.

×

Z Kartą zyskujesz podwójnie

                                                                     

Robiąc zakupy z kartą Klubu oszczędzasz i dodatkowo zbierasz punkty, które możesz wymienić na nagrody! Za każde 5 zł wydane z Kartą Klubu otrzymujesz 10 punktów natura. 

Poniżej prezentujemy Katalog Nagród Klubu Natura. Nasza oferta została przygotowana tak, by każdy mógł wybrać coś wyjątkowego dla siebie lub członków swojej rodziny. Ofera nagród będzie stale urozmaicana, a pełna listą będzie dostępna w Aplikacji mobilnej oraz na www.drogerienatura.pl  


Wymiana punktów na nagrody odbywa się Aplikacji mobilnej Natura Drogerie. Można również dokonać wymiany  za pośrednictwem Infolinii Klubu Natura. W tym celu, zapoznaj się z listą dostępnych nagród, a następnie wybierz produkt który chcesz otrzymać, przygotuj swój numer karty i skontaktuje się z Infolinią.

Dodatkowe informacje oraz pomoc przy wymianie punktów na nagrody można uzyskać pod numerem Infolinii: 42 612 09 90, czynnej od poniedziałku do piątku, w godzinach 9 – 17.

 

 

 

 

Sortuj:
 • KUPON RABATOWY 5 ZŁ

  Kupon rabatowy 5 zł Drogerie Natura
  750
  Obniża wartość paragonu o 5 zł
 • KUPON RABATOWY 10 ZŁ

  KUPON RABATOWY 10 ZŁ Drogerie Natura
  1450
  Obniża wartość paragonu o 10 zł
 • BOTANIC SKINFOOD

  NATURA TORBA TEKSTYLNA BOTANIC Drogerie Natura
  620
 • KOLOROWANKA PRZYGODY ZUZI

  Kolorowanka Przygody Zuzi Drogerie Natura
  250
  Kolorowanka dla dzieci
Więcej

Administratorem danych jest Natura Sp. z o.o. (ul. Pojezierskiej nr 90A, 91-341 Łódź) kontakt: [email protected] Dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych, w tym do przesyłania newsletterów. Możesz zawsze cofnąć zgodę na komunikację marketingową, a także masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Jakie dane zbieramy i w jakim celu oraz do czego je wykorzystujemy przeczytasz w naszej Polityce Prywatności