Ze względu na prowadzoną obecnie inwentaryzację wszystkie zamówienia złożone do 30.10 mogą być zrealizowane z 1-2 dniowym opóźnieniem

Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

Kilig WOMAN Pianka Do Mycia Twarzy 150 ml

4770001000212
Tak dobrze zanurzyć się w wannie pełnej bąbelków przypominających chmurę! W ten sposób twoja twarz czuje się za każdym razem, gdy jest pokryta tą puszystą, czystą chmurą piany. Delikatna dla skóry, ale bezlitościwa do zanieczyszczeń i śladów makijażu - pozostawia skórę oczyszczoną i świeżą. Bogaty w naturalny kwas hialuronowy - prawdziwy / kili g / dotyk. Te...

Kilig heart icon
WOMAN Pianka Do Mycia Twarzy 150 ml

4770001000212
Rated 0 stars out of 5
(0)

Produkt tymczasowo

boxclose icon boxclose icon

Tak dobrze zanurzyć się w wannie pełnej bąbelków przypominających chmurę! W ten sposób twoja twarz czuje się za każdym razem, gdy jest pokryta tą puszystą, czystą chmurą piany. Delikatna dla skóry, ale bezlitościwa do zanieczyszczeń i śladów makijażu - pozostawia skórę oczyszczoną i świeżą. Bogaty w naturalny kwas hialuronowy - prawdziwy / kili g / dotyk. Testowany przez dermatologa.
 • Tak dobrze zanurzyć się w wannie pełnej bąbelków przypominających chmurę! W ten sposób twoja twarz czuje się za każdym razem, gdy jest pokryta tą puszystą, czystą chmurą piany. Delikatna dla skóry, ale bezlitościwa do zanieczyszczeń i śladów makijażu - pozostawia skórę oczyszczoną i świeżą. Bogaty w naturalny kwas hialuronowy - prawdziwy / kili g / dotyk. Testowany przez dermatologa.
 • Aqua, Sodium Cocoyl Glutamate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamidopropyl Betaine, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Lactate, Sodium Chloride, Urea, Lactic Acid, Glycerin, Levulinic Acid, p-Anisic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Panthenol, Allantoin, Citric Acid, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Parfum.
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %