Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

KILIG Go with a glow Serum Do Twarzy Regenerujące, z Witaminą c 30 ml

4770001000113
Nawet mnóstwo świeżych cytrusowych drzew nie dostarczy ci tyle energii! To szybko wchłaniające się serum jest koktejlem witamin C i E oraz naturalnego kwasu hialuronowego - wyrówna koloryt skóry, nada skórze zdrowy wygląd i delikatną promienność! Dla lepszego efektu należy używać w połączeniu z regenerującym kremem z witaminą C z linii /kili·g/. Promieniuj...

KILIG heart icon
Go with a glow Serum Do Twarzy Regenerujące, z Witaminą c 30 ml

4770001000113
Rated 0 stars out of 5
(0)

Produkt tymczasowo

boxclose icon boxclose icon

Nawet mnóstwo świeżych cytrusowych drzew nie dostarczy ci tyle energii! To szybko wchłaniające się serum jest koktejlem witamin C i E oraz naturalnego kwasu hialuronowego - wyrówna koloryt skóry, nada skórze zdrowy wygląd i delikatną promienność! Dla lepszego efektu należy używać w połączeniu z regenerującym kremem z witaminą C z linii /kili·g/. Promieniuj codziennie, jak po długim urlopie!
 • Nawet mnóstwo świeżych cytrusowych drzew nie dostarczy ci tyle energii! To szybko wchłaniające się serum jest koktejlem witamin C i E oraz naturalnego kwasu hialuronowego - wyrówna koloryt skóry, nada skórze zdrowy wygląd i delikatną promienność! Dla lepszego efektu należy używać w połączeniu z regenerującym kremem z witaminą C z linii /kili·g/. Promieniuj codziennie, jak po długim urlopie!
 • Aqua, Lecithin, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Carrageenan (Chondrus Crispus), Dimethicone, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Silica, Butylene Glycol, Glycerin, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Polyacrylate, 1,3-Propanediol, Disodium EDTA, Parfum (Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool).

 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %