(0)
heart icon

KILLYS SAKURA Pędzel Do Makijażu Do Różu i Bronzera S2 1 szt.

5902704179257
Pędzel do różu i bronzera z ultra miękkim, syntetycznym włosiem zawierającym japoński biały węgiel Binchótann. To najczystszy węgiel słynący z właściwości antybakteryjnych i oczyszczających, który pozwoli zachować czystość pędzli na dłużej. ZA CO KOCHAMY TEN PĘDZEL? Wyprofilowany pod odpowiednim kątem kształt i miekkie włosie idealne do modelowania twarzy ró...

23.99 zł

1 szt. 1 szt. / 23.99 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Pędzel do różu i bronzera z ultra miękkim, syntetycznym włosiem zawierającym japoński biały węgiel Binchótann. To najczystszy węgiel słynący z właściwości antybakteryjnych i oczyszczających, który pozwoli zachować czystość pędzli na dłużej. ZA CO KOCHAMY TEN PĘDZEL? Wyprofilowany pod odpowiednim kątem kształt i miekkie włosie idealne do modelowania twarzy różem i bronzerem. JAK STOSOWAĆ? Nabierz kosmetyk, strzepnij delikatnie nadmiar. Aplikacja różu: Uśmiechnij się! Muśnij pędzlem wypukłe części kości policzkowych, czyli wystające „jabłuszka” kierując go ku skroniom. Aplikacja bronzera: Nałóż odrobinę bronzera poniżej kości policzkowych, na boki nosa, czoło na linii włosów oraz na skronie. Możesz również nałożyć go na żuchwę w połowie linii między brodą, a uchem. KILLYS to marka stworzona z myślą o wymagających kobietach. Produkty Killys to akcesoria do pielęgnacji i stylizacji włosów, manicure, pedicure, makijażu i pielęgnacji twarzy oraz kufry i kosmetyczki niezbędne podczas podróży.
 • Pędzel do różu i bronzera z ultra miękkim, syntetycznym włosiem zawierającym japoński biały węgiel Binchótann. To najczystszy węgiel słynący z właściwości antybakteryjnych i oczyszczających, który pozwoli zachować czystość pędzli na dłużej. ZA CO KOCHAMY TEN PĘDZEL? Wyprofilowany pod odpowiednim kątem kształt i miekkie włosie idealne do modelowania twarzy różem i bronzerem. JAK STOSOWAĆ? Nabierz kosmetyk, strzepnij delikatnie nadmiar. Aplikacja różu: Uśmiechnij się! Muśnij pędzlem wypukłe części kości policzkowych, czyli wystające „jabłuszka” kierując go ku skroniom. Aplikacja bronzera: Nałóż odrobinę bronzera poniżej kości policzkowych, na boki nosa, czoło na linii włosów oraz na skronie. Możesz również nałożyć go na żuchwę w połowie linii między brodą, a uchem. KILLYS to marka stworzona z myślą o wymagających kobietach. Produkty Killys to akcesoria do pielęgnacji i stylizacji włosów, manicure, pedicure, makijażu i pielęgnacji twarzy oraz kufry i kosmetyczki niezbędne podczas podróży.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %