(0)
heart icon

KOBO PROFESSIONAL TUSZE DO RZES Tusz Do Rzęs Czarny 15 ml

5908309035769
KOBO PROFESSIONAL SCENIC LOOK XXL MASCARA TUSZ DO RZĘS POGRUBIAJĄCY Tusz 3 w 1. Efekt teatralnego spojrzenia w wydaniu XXL! Nowoczesna formuła bogata w naturalne woski, polimery i mikrosfery. ekstremalnie zwiększa objętość rzęs o 300%. Maksymalnie pogrubia, wydłuża i rozdziela rzęsy. Pielęgnuje i regeneruje rzęsy od wewnątrz. Dlaczego pokochasz: - Rzęsy w w...

25.99 zł

15 ml 1 ml / 1.73 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
KOBO PROFESSIONAL SCENIC LOOK XXL MASCARA TUSZ DO RZĘS POGRUBIAJĄCY Tusz 3 w 1. Efekt teatralnego spojrzenia w wydaniu XXL! Nowoczesna formuła bogata w naturalne woski, polimery i mikrosfery. ekstremalnie zwiększa objętość rzęs o 300%. Maksymalnie pogrubia, wydłuża i rozdziela rzęsy. Pielęgnuje i regeneruje rzęsy od wewnątrz. Dlaczego pokochasz: - Rzęsy w wydaniu XXL - Gwarantowany efekt WOW - Precyzyjne rozdzielenie oraz pogrubienie - Trwała oraz wydajna formuła - Długotrwały efekt bez osypywania i „efektu pandy” Jak używać: Nakładaj na czyste rzęsy by uniknąć grudek. Użyj precyzyjnej wygodnej szczoteczki by pokryć rzęsy od nasady aż po same końce dla efektu XXL.
 • KOBO PROFESSIONAL SCENIC LOOK XXL MASCARA TUSZ DO RZĘS POGRUBIAJĄCY Tusz 3 w 1. Efekt teatralnego spojrzenia w wydaniu XXL! Nowoczesna formuła bogata w naturalne woski, polimery i mikrosfery. ekstremalnie zwiększa objętość rzęs o 300%. Maksymalnie pogrubia, wydłuża i rozdziela rzęsy. Pielęgnuje i regeneruje rzęsy od wewnątrz. Dlaczego pokochasz: - Rzęsy w wydaniu XXL - Gwarantowany efekt WOW - Precyzyjne rozdzielenie oraz pogrubienie - Trwała oraz wydajna formuła - Długotrwały efekt bez osypywania i „efektu pandy” Jak używać: Nakładaj na czyste rzęsy by uniknąć grudek. Użyj precyzyjnej wygodnej szczoteczki by pokryć rzęsy od nasady aż po same końce dla efektu XXL.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %