(0)
heart icon

KOBO PROFESSIONAL EYEBROW STYLIST SET Zestaw Do Stylizacji Brwi 7 g

5908309096951
KOBO EYEBROW STYLIST SET PROFESIONALNY ZESTAW DO STYLIZACJI BRWI KOBO Eyebrow Stylist Set to profesjonalny zestaw do stylizacji brwi, zawiera dwa odcienie do brwi i jeden rozjaśniający pod łuk brwiowy. Nadaje brwiom idealny wygląd, podkreślając ich kształt i kolor. W zestawie aplikator oraz lusterko. Dlaczego pokochasz: - Dobrze napigmentowane i nieosypują...

17.99 zł

21.99 zł

4.00 zł taniej, oszczędzasz 18%

7 g 1 g / 2.57 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
KOBO EYEBROW STYLIST SET PROFESIONALNY ZESTAW DO STYLIZACJI BRWI KOBO Eyebrow Stylist Set to profesjonalny zestaw do stylizacji brwi, zawiera dwa odcienie do brwi i jeden rozjaśniający pod łuk brwiowy. Nadaje brwiom idealny wygląd, podkreślając ich kształt i kolor. W zestawie aplikator oraz lusterko. Dlaczego pokochasz: - Dobrze napigmentowane i nieosypujące się cienie - Chłodne odcienie brązu - Trwałe i matowe wykończenie - Zestaw z lusterkiem i pędzelkiem idealny do pracy lub w podróży Jak używać: Wymodeluj brwi za pomocą dwóch dostępnych odcieni brązu. Nadaj im idealny kształt dzięki dołączonemu precyzyjnemu pędzelkowi. Łuk brwiowy podkreśl rozjaśniającym cieniem.
 • KOBO EYEBROW STYLIST SET PROFESIONALNY ZESTAW DO STYLIZACJI BRWI KOBO Eyebrow Stylist Set to profesjonalny zestaw do stylizacji brwi, zawiera dwa odcienie do brwi i jeden rozjaśniający pod łuk brwiowy. Nadaje brwiom idealny wygląd, podkreślając ich kształt i kolor. W zestawie aplikator oraz lusterko. Dlaczego pokochasz: - Dobrze napigmentowane i nieosypujące się cienie - Chłodne odcienie brązu - Trwałe i matowe wykończenie - Zestaw z lusterkiem i pędzelkiem idealny do pracy lub w podróży Jak używać: Wymodeluj brwi za pomocą dwóch dostępnych odcieni brązu. Nadaj im idealny kształt dzięki dołączonemu precyzyjnemu pędzelkowi. Łuk brwiowy podkreśl rozjaśniającym cieniem.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %