Lancome

HYPNOSE

Woda Perfumowana 50 ml

EAN
3147758235524
Lancome Hypnose to prawdziwa moc uwodzenia i zmysłowej tajemniczości. Jest jak zapach skóry- świadomością zmysłów, afirmacją kobiety urzekającej i fascynującej mężczyzn. Zapach jak miłosny flirt w aurze czarującej magii, jak hipnoza – zniewalający siłą zmysłowej energii kobiety. Zapach to zmysłowa i tajemnicza kompozycja, w której początkowo dominuje...
Cena promocyjna 196,99 zł Normalna cena 398,99 zł
202 zł taniej, oszczędasz 51%
50 ml 1 ml / 3,94 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Lancome Hypnose to prawdziwa moc uwodzenia i zmysłowej tajemniczości. Jest jak zapach skóry- świadomością zmysłów, afirmacją kobiety urzekającej i fascynującej mężczyzn. Zapach jak miłosny flirt w aurze czarującej magii, jak hipnoza – zniewalający siłą zmysłowej energii kobiety. Zapach to zmysłowa i tajemnicza kompozycja, w której początkowo dominuje soczysta nuta passiflory i orientalne ciepło wanilii. W głębi zapachu rozwija się nuta drzewna na bazie korzeni wetiweru w otoczeniu białych kwiatów i drzewa klonowego. Zapach, który dotyka i reaguje na twoją skórę, jest jak zmysłowy flirt prowadzony w otoczce czarującej magii.

Flakon jak drogocenny klejnot przybiera barwę i blask ametystu, oraz głębię hipnotyzującego spojrzenia. Luksusowa ozdoba której płynne kształty w świetle promienieją błękitnym blaskiem.

Nuty zapachowe:
Nuta głowy: passiflora
Nuta serca: wanilia
Nuta bazy: wetiweria

Wszystkie oferowane przez nas produkty są oryginalne i pochodzą od sprawdzonych dostawców.

Lancome

Woda Perfumowana 50 ml

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe