(0)
heart icon

LART NAIL ART GLUE Klej Do Cyrkonii 3 g

5907775793043
Wysokiej jakości klej do cyrkonii – LART Nail Art Glue polecany do przyklejania ozdób na paznokciach. Zapewnia wysoką trwałość i przyczepność. Jest odpowiedniej gęstości, dzięki czemu umożliwia przyklejenie ozdób z łatwością- nie rozlewa się. Jest przeźroczysty i nie zmienia koloru na biały. Szybko schnie. Aplikować na paznokieć sondą lub cienkim pędzelkiem....

22.99 zł

29.00 zł

6.01 zł taniej, oszczędzasz 21%

3 g 1 g / 7.66 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Wysokiej jakości klej do cyrkonii – LART Nail Art Glue polecany do przyklejania ozdób na paznokciach. Zapewnia wysoką trwałość i przyczepność. Jest odpowiedniej gęstości, dzięki czemu umożliwia przyklejenie ozdób z łatwością- nie rozlewa się. Jest przeźroczysty i nie zmienia koloru na biały. Szybko schnie. Aplikować na paznokieć sondą lub cienkim pędzelkiem. Utwardzać w lampie UV/LED 48 W. Sprzedawany w opakowaniu 3 g.
 • Wysokiej jakości klej do cyrkonii – LART Nail Art Glue polecany do przyklejania ozdób na paznokciach. Zapewnia wysoką trwałość i przyczepność. Jest odpowiedniej gęstości, dzięki czemu umożliwia przyklejenie ozdób z łatwością- nie rozlewa się. Jest przeźroczysty i nie zmienia koloru na biały. Szybko schnie. Aplikować na paznokieć sondą lub cienkim pędzelkiem. Utwardzać w lampie UV/LED 48 W. Sprzedawany w opakowaniu 3 g.
 • Skład: Polyurethane-9, HEME, Hydroxycyclohyxyl phenyl ketone, Silca
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %