(0)
heart icon

LART Primer Bezkwasowy 8 ml

5907775793050
Primer bezkwasowy zwiększa przyczepność bazy do płytki paznokcia, przez co wpływa na trwałość stylizacji. Pełni funkcję “dwustronnej taśmy”, odtłuszcza płytkę paznokcia i zmienia jej pH. Nie zawiera MAA (Methacrylic acid). No Acid Primer posiada bezwonną, łagodną formułę, która nie szczypie i nie powoduje podrażnień. Jest bezpieczny dla naturalnej płytki paz...

18.00 zł

8 ml 1 ml / 2.25 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Primer bezkwasowy zwiększa przyczepność bazy do płytki paznokcia, przez co wpływa na trwałość stylizacji. Pełni funkcję “dwustronnej taśmy”, odtłuszcza płytkę paznokcia i zmienia jej pH. Nie zawiera MAA (Methacrylic acid). No Acid Primer posiada bezwonną, łagodną formułę, która nie szczypie i nie powoduje podrażnień. Jest bezpieczny dla naturalnej płytki paznokcia, nie niszczy jej, nie wymaga zmatowienia. Po aplikacji pozostawia delikatnie lepką warstwę.Aplikacja: Lart No Acid Primer aplikujemy na odtłuszczoną płytkę paznokcia. Czekamy 30 sekund, nie utwardzamy w lampie. Następnie aplikujemy bazę, kolor oraz top, kolejno utwardzając w lampie UV lub LED.
 • Primer bezkwasowy zwiększa przyczepność bazy do płytki paznokcia, przez co wpływa na trwałość stylizacji. Pełni funkcję “dwustronnej taśmy”, odtłuszcza płytkę paznokcia i zmienia jej pH. Nie zawiera MAA (Methacrylic acid). No Acid Primer posiada bezwonną, łagodną formułę, która nie szczypie i nie powoduje podrażnień. Jest bezpieczny dla naturalnej płytki paznokcia, nie niszczy jej, nie wymaga zmatowienia. Po aplikacji pozostawia delikatnie lepką warstwę.Aplikacja: Lart No Acid Primer aplikujemy na odtłuszczoną płytkę paznokcia. Czekamy 30 sekund, nie utwardzamy w lampie. Następnie aplikujemy bazę, kolor oraz top, kolejno utwardzając w lampie UV lub LED.
 • Skład: Ethyl acetate, Isopropylidenediphenyl bisoxyhydroxypropyl methacrylate, HEMA, p-hydroxyanisole, Hydroquinone
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %