LASH BROW

Bańka Silikonowa Do Masażu Ciała Antycellulitowa l 1 szt.

EAN
5904121141060
Silikonowa bańka do masażu ciała Bańki chińskie znane są od 3 tys. lat. Na początku wykorzystywane były w zmniejszaniu różnego typu dolegliwości bólowych i łagodzeniu nadmiernego napięcia mięśni. Obecnie wykorzystuje się je także w kosmetyce w celu poprawienia wyglądu skóry. Główne zalety bańki chińskiej do masażu ciała: - poprawia ukrwienie - pomaga...
29,00 zł
1 szt. 1 szt. / 29,00 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Silikonowa bańka do masażu ciała

Bańki chińskie znane są od 3 tys. lat. Na początku wykorzystywane były w zmniejszaniu różnego typu dolegliwości bólowych i łagodzeniu nadmiernego napięcia mięśni. Obecnie wykorzystuje się je także w kosmetyce w celu poprawienia wyglądu skóry.

Główne zalety bańki chińskiej do masażu ciała:
- poprawia ukrwienie
- pomaga pozbyć się martwego naskórka
- uelastycznia skórę
- widoczne ujędrnienie
- wzmacnia skórę
- poprawia się mikrokrążenie
- rozbija nagromadzoną miejscowo tkankę tłuszczową
- masaż pomaga usunąć z organizmu toksyny
- skóra staje się wyraźnie gładsza i jędrniejsza
- modeluje sylwetkę
- pomaga w redukcji cellulitu: tłuszczowego, wodnego i włóknistego

Rozmiar L idealny jest do masażu ciała
Wysokość: 60 mm
- szerokość na dole: 55 mm
- szerokość otworu: 35 mm

Bańki marki Lash Brow wykonane są z matowego silikonu- co bardzo wpływa na komfort wykonywania zabiegu- bańka nie ślizga się w dłoni.

Sposób użycia: Koniecznie natłuść skórę oliwka lub większą ilością kremu/balsamu. Delikatnie zassij bańkę na ciele- naciskając ją i dociskając do masowanej partii ciała. Masaż wykonuj kolistymi ruchami- zawsze w kierunku serca- do góry. Stopień intensywności tego procesu reguluje się poprzez gradację docisku, im mocniejszy nacisk na bańkę, tym silniej przylgnie do skóry. Po zakończeniu masażu- podważ bańkę palcem, aby ją odessać. Masaż jednej partii powinien trwać ok 5 minut.

Masaż całego ciała: uda, pośladki, brzuch i ramiona ok 20 minut. Dla uzyskania jak najlepszego efektu masaż powinno się stosować seriami - 10–12 zabiegów co około 3 dni. Zbyt mocne zasysanie skóry może doprowadzić do powstawania krwiaków/siniaków, które zniknął po kilku dniach. Po każdym zabiegu umyj i zdezynfekuj bańkę.

Przeciwwskazania do masażu bańką chińską to: nowotwory, ciąża, wiek (zabiegu nie powinno wykonywać się u dzieci przed ukończeniem 12. roku życia ze względu na zwiększoną wrażliwość skóry), menstruacja, niektóre choroby skóry, schorzenia przebiegające z upośledzeniem krzepnięcia krwi, żylaki, choroby zakaźne, schorzenia autoagresywne. Zabiegu nie powinno się wykonywać także u osób w wieku podeszłym, ze względu na mocno zmniejszoną elastyczność skóry. Masaż może poskutkować rozległymi krwiakami.

LASH BROW

Bańka Silikonowa Do Masażu Ciała Antycellulitowa l 1 szt.

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe