LASH BROW

Wielorazowy Płatek Kosmetyczny Róż 1 szt.

EAN
5907222377581
ZERO WASTE: demakijaż za pomocą płatka nie wymaga stosowania żadnych innych detergentów oraz ogranicza zużycie jednorazowych wacików kosmetycznych. Potem możesz używać go z ulubionym żelem, a następnie może stać się pomocą przy sprzątaniu. Oszczędzasz pieniądze i nie produkujesz śmieci. WIELOKROTNEGO UŻYTKU: przy codziennym stosowaniu wystarcza na ok 200...
20,00 zł
1 szt. 1 szt. / 20,00 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

ZERO WASTE: demakijaż za pomocą płatka nie wymaga stosowania żadnych innych detergentów oraz ogranicza zużycie jednorazowych wacików kosmetycznych. Potem możesz używać go z ulubionym żelem, a następnie może stać się pomocą przy sprzątaniu. Oszczędzasz pieniądze i nie produkujesz śmieci.
WIELOKROTNEGO UŻYTKU: przy codziennym stosowaniu wystarcza na ok 200 demakijaży bez detergentów: ok pół roku.
MULTIFUNKCYJNY: oprócz demakijażu, dzięki specjalnym włóknom, poprawia krążenie skóry, ultradelikatnie ją peelinguje i sprawia, że jest świeża, czysta i zdrowa.
EKOLOGICZNY: produkt zmywa makijaż samą wodą

Sposób użycia: Dokładnie namocz płatek ciepłą wodą. Delikatnie przyciśnij do oka- odczekaj chwilę, następnie zmywaj makijaż jak zazwyczaj- delikatnie zmywając płatkiem tusz i cienie. Drugą (czystą) stroną płatka, zmyj dokładnie makijaż z całej twarzy. W razie potrzeby ponownie zmocz płatek w trakcie zabiegu. Po demakijażu dokładnie upierz płatek. Płatek możesz również używać z żelem, pianką, mleczkiem kosmetycznym oraz do olejowania twarzy.

Średnica: ok 12 cm, grubość ok 2 cm
Można prać w pralce w woreczku do prania w temperaturze 30 st C. Nie suszyć w suszarce.
Specjalnie zaprojektowane włókna
Ultradelikatny peeling
Wygoda i oszczędzanie środowiska

LASH BROW

Wielorazowy Płatek Kosmetyczny Róż 1 szt.

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe