(0)
heart icon

LOOK ACCESSORIES AKCESORIA DO PAZNOKCI Pilnik Do Paznokci Szklany Szklany Mały w Etui 1 szt.

5901738829114
Pilnik szklany mały w etui LOOK ACCESSORIES doskonale sprawdza się przy pielęgnacji wszystkich rodzajów paznokci, również łamliwych i kruchych. Odpowiednio opracowana powierzchnia ścierna pilnika zapobiega rozdwajaniu się paznokci. Etui pozwala na higieniczne przechowywanie pilnika, a niewielki rozmiar sprawia, że idealnie pasuje do damskiej torebki. PAMIĘTA...

5.79 zł

6.99 zł

1.20 zł taniej, oszczędzasz 17%

1 szt. 1 szt. / 5.79 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Pilnik szklany mały w etui LOOK ACCESSORIES doskonale sprawdza się przy pielęgnacji wszystkich rodzajów paznokci, również łamliwych i kruchych. Odpowiednio opracowana powierzchnia ścierna pilnika zapobiega rozdwajaniu się paznokci. Etui pozwala na higieniczne przechowywanie pilnika, a niewielki rozmiar sprawia, że idealnie pasuje do damskiej torebki. PAMIĘTAJ! Aby piłować paznokcie pod kątem 45 stopni i w jednym kierunku, długimi pociągnięciami pilnika. Odpowiednie piłowanie paznokci, pomoże zapobiec rozdwajaniu i pozwoli na utrzymanie ich w dobrej kondycji. Skompletuj idealny zestaw akcesoriów do manicure i pedicure LOOK ACCESSORIES, który sprawi, że Twoje paznokcie, dłonie i stopy będą perfekcyjnie zadbane.
 • Pilnik szklany mały w etui LOOK ACCESSORIES doskonale sprawdza się przy pielęgnacji wszystkich rodzajów paznokci, również łamliwych i kruchych. Odpowiednio opracowana powierzchnia ścierna pilnika zapobiega rozdwajaniu się paznokci. Etui pozwala na higieniczne przechowywanie pilnika, a niewielki rozmiar sprawia, że idealnie pasuje do damskiej torebki. PAMIĘTAJ! Aby piłować paznokcie pod kątem 45 stopni i w jednym kierunku, długimi pociągnięciami pilnika. Odpowiednie piłowanie paznokci, pomoże zapobiec rozdwajaniu i pozwoli na utrzymanie ich w dobrej kondycji. Skompletuj idealny zestaw akcesoriów do manicure i pedicure LOOK ACCESSORIES, który sprawi, że Twoje paznokcie, dłonie i stopy będą perfekcyjnie zadbane.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %