20-26.09 • DARMOWA DOSTAWA przy zakupach za min. 49 zł z kategorii ogród Wpisz kod: NATURA •  Sprawdź produkty ››

Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

Look Makeup Gąbka Do Makijażu Mikołaj 1 szt.

5907747307117
Wesoły i atrakcyjny design limitowanej edycji gąbek Look Make Up wprowadzi Cię w magiczny, świateczny nastrój.Gąbka LOOK MAKE UP 3D ŚCIĘTA MIKOŁAJ przeznaczona jest do precyzyjnej aplikacji płynnych i kremowych kosmetyków takich jak podkład, korektor, róż czy rozświetlacz. Ścięty bok gąbki umożliwi wykonanie idealnego konturowania twarzy. Stożkowa strona uł...

Look Makeup heart icon
Gąbka Do Makijażu Mikołaj 1 szt.

5907747307117
Rated 0 stars out of 5
(0)

9.99 zł

1 szt. 1 szt. / 9.99 zł

 • Darmowa dostawa od 199 zł
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Wesoły i atrakcyjny design limitowanej edycji gąbek Look Make Up wprowadzi Cię w magiczny, świateczny nastrój.Gąbka LOOK MAKE UP 3D ŚCIĘTA MIKOŁAJ przeznaczona jest do precyzyjnej aplikacji płynnych i kremowych kosmetyków takich jak podkład, korektor, róż czy rozświetlacz. Ścięty bok gąbki umożliwi wykonanie idealnego konturowania twarzy. Stożkowa strona ułatwi aplikację kosmetyków na płatkach nosa i pod oczami. Wyprodukowana z poliuretanu hydrolowego syntetycznego polimeru, nie zawiera lateksu, nie powoduje podrażnień i jest bezzapachowa. Gąbka jest delikatna w dotyku oraz nie wchłania nadmiernych ilości kosmetyków. Wskazówka: Przed użyciem zwilż gąbkę i odciśnij nadmiar wody. Powiększy ona swą objętość, co pozwoli na sprawną i równomierną aplikację. Kosmetyki nakładaj ruchem stemplującym. Pamiętaj! Aby po użyciu gąbki umyć ją w delikatnym środku myjącym i pozostawić do wyschnięcia w temperaturze pokojowej.
 • Wesoły i atrakcyjny design limitowanej edycji gąbek Look Make Up wprowadzi Cię w magiczny, świateczny nastrój.Gąbka LOOK MAKE UP 3D ŚCIĘTA MIKOŁAJ przeznaczona jest do precyzyjnej aplikacji płynnych i kremowych kosmetyków takich jak podkład, korektor, róż czy rozświetlacz. Ścięty bok gąbki umożliwi wykonanie idealnego konturowania twarzy. Stożkowa strona ułatwi aplikację kosmetyków na płatkach nosa i pod oczami. Wyprodukowana z poliuretanu hydrolowego syntetycznego polimeru, nie zawiera lateksu, nie powoduje podrażnień i jest bezzapachowa. Gąbka jest delikatna w dotyku oraz nie wchłania nadmiernych ilości kosmetyków. Wskazówka: Przed użyciem zwilż gąbkę i odciśnij nadmiar wody. Powiększy ona swą objętość, co pozwoli na sprawną i równomierną aplikację. Kosmetyki nakładaj ruchem stemplującym. Pamiętaj! Aby po użyciu gąbki umyć ją w delikatnym środku myjącym i pozostawić do wyschnięcia w temperaturze pokojowej.
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %