(0)
heart icon

LOOK MAKEUP Pędzel Do Bronzera Lub Rozświetlacza 1 szt.

5907747302426
Pędzel LOOK MAKE UP nr 3 przeznaczony jest do precyzyjnego konturowania twarzy. Idealnie sprawdza się do nakładania bronzera lub rozświetlacza. Odpowiednio przycięte włosie pozwala na perfekcyjne wymodelowanie owalu twarzy, nie pozostawiając smug. Pędzel nie gubi włosów i dobrze leży w dłoni. Dzięki zastosowaniu włókna syntetycznego produkt przeznaczony jest...

16.29 zł

17.99 zł

1.70 zł taniej, oszczędzasz 9%

17.99 zł

1 szt. 1 szt. / 16.29 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Pędzel LOOK MAKE UP nr 3 przeznaczony jest do precyzyjnego konturowania twarzy. Idealnie sprawdza się do nakładania bronzera lub rozświetlacza. Odpowiednio przycięte włosie pozwala na perfekcyjne wymodelowanie owalu twarzy, nie pozostawiając smug. Pędzel nie gubi włosów i dobrze leży w dłoni. Dzięki zastosowaniu włókna syntetycznego produkt przeznaczony jest również dla alergików. Różowy, drewniany trzonek wraz ze skuwką w kolorze różowego złota idealnie komponują się, tworząc spójną, elegancką całość. Skompletuj zestaw pędzli i gąbek LOOK MAKE UP, dzięki którym wykonasz perfekcyjny i idealny makijaż. Dobry wybór! Trzymasz w ręku produkt spełniający najwyższe standardy jakości. PAMIĘTAJ! Aby regularnie oczyszczać pędzel za pomocą środka do mycia twarzy lub preparatem do mycia pędzli. Zawsze dokładnie wysusz włosie.
 • Pędzel LOOK MAKE UP nr 3 przeznaczony jest do precyzyjnego konturowania twarzy. Idealnie sprawdza się do nakładania bronzera lub rozświetlacza. Odpowiednio przycięte włosie pozwala na perfekcyjne wymodelowanie owalu twarzy, nie pozostawiając smug. Pędzel nie gubi włosów i dobrze leży w dłoni. Dzięki zastosowaniu włókna syntetycznego produkt przeznaczony jest również dla alergików. Różowy, drewniany trzonek wraz ze skuwką w kolorze różowego złota idealnie komponują się, tworząc spójną, elegancką całość. Skompletuj zestaw pędzli i gąbek LOOK MAKE UP, dzięki którym wykonasz perfekcyjny i idealny makijaż. Dobry wybór! Trzymasz w ręku produkt spełniający najwyższe standardy jakości. PAMIĘTAJ! Aby regularnie oczyszczać pędzel za pomocą środka do mycia twarzy lub preparatem do mycia pędzli. Zawsze dokładnie wysusz włosie.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %