20-26.09 • DARMOWA DOSTAWA przy zakupach za min. 49 zł z kategorii ogród Wpisz kod: NATURA •  Sprawdź produkty ››

Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

L'oreal Professionnel Vitamino Color A-OX CC  Krem Do Włosów Korekta Kolru Blond 150 ml

3474636483778
LOREAL Vitamino Color A-OX CC to product dedykowany dla włosów blond. Niweluje żółte tony, a dzięki substancjom pielęgnującym Twoje włosy zostaną odżywione, a jednocześnie wygładzone. Pozostaną miękkie i lśniące. Zawarte w nim pigmenty sprawiają, że idealnie sprawdzi się na włosach blond naturalnych, rozjaśnianych i z pasemkami, dodając im głębi. Kosmetyk...

L'oreal Professionnel heart icon
Vitamino Color A-OX CC  Krem Do Włosów Korekta Kolru Blond 150 ml

3474636483778
Rated 0 stars out of 5
(0)

Produkt tymczasowo

boxclose icon boxclose icon

LOREAL Vitamino Color A-OX CC to product dedykowany dla włosów blond. Niweluje żółte tony, a dzięki substancjom pielęgnującym Twoje włosy zostaną odżywione, a jednocześnie wygładzone. Pozostaną miękkie i lśniące. Zawarte w nim pigmenty sprawiają, że idealnie sprawdzi się na włosach blond naturalnych, rozjaśnianych i z pasemkami, dodając im głębi. Kosmetyk pozwoli zatrzymać Twój wyjątkowy odcień blond, aż do następnej koloryzacji.
 • LOREAL Vitamino Color A-OX CC to product dedykowany dla włosów blond. Niweluje żółte tony, a dzięki substancjom pielęgnującym Twoje włosy zostaną odżywione, a jednocześnie wygładzone. Pozostaną miękkie i lśniące. Zawarte w nim pigmenty sprawiają, że idealnie sprawdzi się na włosach blond naturalnych, rozjaśnianych i z pasemkami, dodając im głębi. Kosmetyk pozwoli zatrzymać Twój wyjątkowy odcień blond, aż do następnej koloryzacji.
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %