Ludwik

Uniwersalna Pianka Czyszcząca 750 ml

EAN
5900498022339
Wygodna w użyciu pianka czyszcząca do wszelkich zmywalnych powierzchni w domu. Aplikacja za pomocą spryskiwacza pozwala dotrzeć w trudno dostępne miejsca, a pozostawiany przez piankę świeży zapach limonki i eukaliptusa utrzymuje się długi czas. Piankę można z powodzeniem wykorzystywać w łazience, kuchni, ale także w pokojach. Produkt pozostawia lśniące...
Cena promocyjna 9,79 zł Normalna cena 11,49 zł
1.7 zł taniej, oszczędasz 15%
750 ml 1 ml / 0,01 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot
Wygodna w użyciu pianka czyszcząca do wszelkich zmywalnych powierzchni w domu. Aplikacja za pomocą spryskiwacza pozwala dotrzeć w trudno dostępne miejsca, a pozostawiany przez piankę świeży zapach limonki i eukaliptusa utrzymuje się długi czas. Piankę można z powodzeniem wykorzystywać w łazience, kuchni, ale także w pokojach. Produkt pozostawia lśniące powierzchnie, a system szybkiego czyszczenia łatwo radzi sobie z zabrudzeniami.
Skład: <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, konserwant (Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol), kompozycja zapachowa (Limonene, Citral)

Ludwik

Uniwersalna Pianka Czyszcząca 750 ml

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe