Ludwik

Płyn Do Mycia Naczyń 750 ml

EAN
5900498026313
Unikalna formuła gwarantuje wysoką skuteczność mycia. Dzięki niej naczynia po umyciu są czyste i lśniące. Ludwik płyn do naczyń spełnia bardzo wysokie wymagania ekologiczne, jakościowe i zdrowotne, co zostało potwierdzone certyfikatem ekologicznym EU EcoLabel. Skuteczność mycia potwierdzona przez niezależne certyfikowane laboratorium badawcze. Ekologiczny...
Cena promocyjna 8,29 zł Normalna cena 8,99 zł
0.7 zł taniej, oszczędasz 8%
750 ml 1 ml / 0,01 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Unikalna formuła gwarantuje wysoką skuteczność mycia. Dzięki niej naczynia po umyciu są czyste i lśniące. Ludwik płyn do naczyń spełnia bardzo wysokie wymagania ekologiczne, jakościowe i zdrowotne, co zostało potwierdzone certyfikatem ekologicznym EU EcoLabel. Skuteczność mycia potwierdzona przez niezależne certyfikowane laboratorium badawcze. Ekologiczny płyn do ręcznego zmywania naczyń.

 

Unikalna Formuła - Doskonałe rezultaty mycia

 

Citric Acid System - Efektywne usuwanie tłuszczu i przypaleń

 

Połysk - Zapewnia czyste i lśniące naczynia

 

Zapach - Cytrusów i zielonej herbaty

 

Ochrona - Łagodny dla skóry. Zawiera glicerynę pH neutralne dla skóry Przebadany dermatologicznie

 

Produkt przyjazny dla środowiska: Nie zawiera szkodliwych substancji takich jak: formaldehyd, reaktywne związki chloru, borany, EDTA, mikroplastiki. Ulega biodegradacji. Nie zawiera barwników. Butelka w 100% nadaje się do recyklingu.

 

Sposób użycia: Zalecane dozowanie 5 ml (łyżeczka) płynu na 5 litrów wody. W przypadku naczyń lekko zabrudzonych dozowanie można zmniejszyć. Nie używać wody bieżącej, lecz zanurzyć w wodzie i użyć zalecanej dawki w celu ograniczenia zużycia energii i wody oraz zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska. Naczynia po umyciu dokładnie spłukać zimną wodą. Zalecenia: Butelka nadaje się do ponownego napełnienia i wykorzystania.

5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne,<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne,<5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne,Phenoxyethanol,Laurylamine Dipropylenediamine,n-Butyl-1,2-benzisothiazolin-3-one,kompozycja zapachowa

Ludwik

Płyn Do Mycia Naczyń 750 ml

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe