Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

LULA Chusteczki Odświeżające z Efektem Chłodzenia 40 szt.

5903936021413
Wyjątkowo delikatne chusteczki odświeżające skutecznie oczyszczają skórę i nie powodują jej wysuszenia. Dzięki specjalnej formule z ekstraktem z mięty dają przyjemny efekt chłodzenia i orzeźwienia nawet w najbardziej upalne dni. Chusteczki mają wyraźny i bardzo rześki zapach mięty. Duże opakowanie i szczelne, plastikowe zamknięcie sprawia, że chusteczki pozo...

LULA heart icon
Chusteczki Odświeżające z Efektem Chłodzenia 40 szt.

5903936021413
Rated 0 stars out of 5
(0)

4.99 zł

40 szt. 1 szt. / 0.12 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Wyjątkowo delikatne chusteczki odświeżające skutecznie oczyszczają skórę i nie powodują jej wysuszenia. Dzięki specjalnej formule z ekstraktem z mięty dają przyjemny efekt chłodzenia i orzeźwienia nawet w najbardziej upalne dni. Chusteczki mają wyraźny i bardzo rześki zapach mięty. Duże opakowanie i szczelne, plastikowe zamknięcie sprawia, że chusteczki pozostają dłużej nawilżone i idealnie sprawdzają się w podróży, na pikniku, wycieczce i urlopie. Chusteczki są bezpieczna dla skóry- nie zawierają parabenów.
 • Wyjątkowo delikatne chusteczki odświeżające skutecznie oczyszczają skórę i nie powodują jej wysuszenia. Dzięki specjalnej formule z ekstraktem z mięty dają przyjemny efekt chłodzenia i orzeźwienia nawet w najbardziej upalne dni. Chusteczki mają wyraźny i bardzo rześki zapach mięty. Duże opakowanie i szczelne, plastikowe zamknięcie sprawia, że chusteczki pozostają dłużej nawilżone i idealnie sprawdzają się w podróży, na pikniku, wycieczce i urlopie. Chusteczki są bezpieczna dla skóry- nie zawierają parabenów.
 • AQUA, PHENOXYETHANOL, POLYSORBATE 20, SORBITAN CAPRYLATE, PARFUM, ETHYLHEXYL PALMITATE, CAPRILIC/CAPRIC TRIGLICERIDES, GLYCERIN, GLYCERIN STEARATE, CETEARETH 20, CETEARETH-12, CETERARYL ALKOHOL, CETYL PALMITATE, POLYQUATERNIUM-10, DISODIUM EDTA, CITRIC ACID.
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %