Wyjątkowe zapachy nawet 80% taniej  •  Sprawdź ››

Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

Lysol Płyn Do Dezynfekcji Prania 720 ml

5908252000661
Zależy Ci na zdrowiu całej Twojej rodziny, to oczywiste. Pamiętasz o higienie i dezynfekcji powierzchni w Twoim domu. A co z ubraniami? Czy pamiętasz o tym, że nasze ubrania są w stałym kontakcie z bakteriami podczas codziennych czynności? Użycie samego detergentu do prania może nie zabić wszystkich bakterii i wirusów. Lysol Płyn do dezynfekcji prania pomoże...

Lysol heart icon
Płyn Do Dezynfekcji Prania 720 ml

5908252000661
Rated 0 stars out of 5
(0)

Produkt tymczasowo

boxclose icon boxclose icon

Zależy Ci na zdrowiu całej Twojej rodziny, to oczywiste. Pamiętasz o higienie i dezynfekcji powierzchni w Twoim domu. A co z ubraniami? Czy pamiętasz o tym, że nasze ubrania są w stałym kontakcie z bakteriami podczas codziennych czynności? Użycie samego detergentu do prania może nie zabić wszystkich bakterii i wirusów. Lysol Płyn do dezynfekcji prania pomoże Ci zadbać o higieniczną czystość tkanin w Twoim domu i wyeliminować bakterie, które mogą powodować choroby. Łatwo usuniesz je z ubrań dziecięcych nawet bez użycia wysokich temperatur. Jego działanie na bakterie udowodnione zostało nawet w cyklach płukania, już w 20°C.
 • Zależy Ci na zdrowiu całej Twojej rodziny, to oczywiste. Pamiętasz o higienie i dezynfekcji powierzchni w Twoim domu. A co z ubraniami? Czy pamiętasz o tym, że nasze ubrania są w stałym kontakcie z bakteriami podczas codziennych czynności? Użycie samego detergentu do prania może nie zabić wszystkich bakterii i wirusów. Lysol Płyn do dezynfekcji prania pomoże Ci zadbać o higieniczną czystość tkanin w Twoim domu i wyeliminować bakterie, które mogą powodować choroby. Łatwo usuniesz je z ubrań dziecięcych nawet bez użycia wysokich temperatur. Jego działanie na bakterie udowodnione zostało nawet w cyklach płukania, już w 20°C.
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %