(0)
heart icon

MACED ŻYWNOŚĆ DLA PSÓW Przysmak Dla Psa Kość Prasowana Wędzona 11cm 1 szt.

5907489301480
Przepyszny gryzak dla Twojego psa Max to znany wszystkim miłośnik rozmaitych przekąsek, który dzięki swojemu wielkiemu apetytowi, wie jak istotną kwestią jest wybór bezpiecznych produktów, które nie szkodzą zdrowiu psa. Postanowił więc zaproponować jeden ze swoich ulubionych przysmaków - prasowaną kość wędzoną, która sprawdzi się doskonale w roli naturalneg...

MACED heart icon
ŻYWNOŚĆ DLA PSÓW Przysmak Dla Psa Kość Prasowana Wędzona 11cm 1 szt.

5907489301480
(0)

2.49 zł

2.99 zł

0.50 zł taniej, oszczędzasz 17%

1 szt. 1 szt. / 2.49 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Przepyszny gryzak dla Twojego psa Max to znany wszystkim miłośnik rozmaitych przekąsek, który dzięki swojemu wielkiemu apetytowi, wie jak istotną kwestią jest wybór bezpiecznych produktów, które nie szkodzą zdrowiu psa. Postanowił więc zaproponować jeden ze swoich ulubionych przysmaków - prasowaną kość wędzoną, która sprawdzi się doskonale w roli naturalnego gryzaka. To skuteczne rozwiązanie dla pupili, które swój instynkt żucia i gryzienia objawiają w niszczeniu rozmaitych przedmiotów. Kość została wykonana w 100% z naturalnej skóry wieprzowej, bez użycia sztucznych barwników i aromatów oraz odznacza się wysoką zawartością białka i niską zawartością tłuszczu. Z kolei wykorzystana specjalna technologia suszenia zapewnia zachowanie pełni wyśmienitego smaku i wartości odżywczych. Prasowana Kość Wędzona - gwarancja zdrowych zębów Gryzak w postaci prasowanej kości wędzonej od MACED to profilaktyczna forma dbania o uzębienie każdego psa. Jej regularne spożywanie nie tylko oczyszcza zęby i masuje dziąsła, ale równocześnie przeciwdziała powstawaniu kamienia nazębnego. Ponadto odpowiednia twardość gryzaka nie tylko zapewnia właściwą higienę jamy ustnej, ale gwarantuje pupilowi długotrwałą zabawę. Prasowana kość wędzona o długości 11 cm sprawdzi się idealnie jako przekąska dla psów średnich ras.
 • Przepyszny gryzak dla Twojego psa Max to znany wszystkim miłośnik rozmaitych przekąsek, który dzięki swojemu wielkiemu apetytowi, wie jak istotną kwestią jest wybór bezpiecznych produktów, które nie szkodzą zdrowiu psa. Postanowił więc zaproponować jeden ze swoich ulubionych przysmaków - prasowaną kość wędzoną, która sprawdzi się doskonale w roli naturalnego gryzaka. To skuteczne rozwiązanie dla pupili, które swój instynkt żucia i gryzienia objawiają w niszczeniu rozmaitych przedmiotów. Kość została wykonana w 100% z naturalnej skóry wieprzowej, bez użycia sztucznych barwników i aromatów oraz odznacza się wysoką zawartością białka i niską zawartością tłuszczu. Z kolei wykorzystana specjalna technologia suszenia zapewnia zachowanie pełni wyśmienitego smaku i wartości odżywczych. Prasowana Kość Wędzona - gwarancja zdrowych zębów Gryzak w postaci prasowanej kości wędzonej od MACED to profilaktyczna forma dbania o uzębienie każdego psa. Jej regularne spożywanie nie tylko oczyszcza zęby i masuje dziąsła, ale równocześnie przeciwdziała powstawaniu kamienia nazębnego. Ponadto odpowiednia twardość gryzaka nie tylko zapewnia właściwą higienę jamy ustnej, ale gwarantuje pupilowi długotrwałą zabawę. Prasowana kość wędzona o długości 11 cm sprawdzi się idealnie jako przekąska dla psów średnich ras.
 • suszona skóra wieprzowa
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %